Ana SayfaTürkiyeGökhan Özoğuz'dan AK Partili Tevfik Göksu'ya çok sert FETÖ eleştirisi

Gökhan Özoğuz’dan AK Partili Tevfik Göksu’ya çok sert FETÖ eleştirisi

AK Parti’nin İBB Grup Başkanvekili Tevfik Göksu’nun geçmişte Fethullah Gülen’i övdüğü konuşmalar yeniden gündemde. Gökhan Özoğuz, Göksu’yu 15 Temmuz için yaptığı konuşta nedeniyle eleştirdi.

Gökhan Özoğuz, İBB AKP Grup Başkanvekili Tevfik Göksu’nun geçen yıl İBB Meclisi’nde 15 Temmuz FETÖ’cü hain darbe girişimine karşı yaptığı konuşmanın ardından, Göksu’nun geçmişte Fetullah Gülen’i övdüğü sözler tekrar gündeme gelmiş ve hatırlatılmıştı

Gökhan Özoğuz da, Tevfik Göksu’nun bu videosunu paylaşarak, sitem dolu bir mesaj yazdı. Gökhan Özoğuz, AKP’li Tevfik Göksu için, “Bu adam ve gibiler benim vekilim, Başkanım, herhangi bir şeyim olamaz. Ancak Cumhuriyetimin düşmanıdır!” diye belirtti.

Gökhan Özoğuz ve Tevfik Göksu tepkisi

Tevfik Göksu, söz konusu videosunda, Gülen için, “Belki de Hocaefendi için Anadolu’yu mayalayan değil de yeryüzünü mayalayan gönül sultanı dememiz gerekiyor. Önemli bir maya serpti ki, tam da aslında Anadolu’yu mayalayanlar konsepti içerisine çok iyi oturan, ama Anadolu’yu mayalayan kelimesinin bile kendisini izah edemediği bir büyüklükte bir büyüğümüzü bugün burada misafir ediyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri