Ana SayfaMagazinGonca Vuslateri Hakan Altun aşkında şifreli mesajlar ortaya çıktı

Gonca Vuslateri Hakan Altun aşkında şifreli mesajlar ortaya çıktı

Gonca Vuslateri Hakan Altun aşkında şifreli mesajlar ortaya çıktı. Hakan Altun'un sevgilisi Gonca Vuslateri için yazdığı şifreli mesajlar sosyal medyada ifşa oldu.

Gonca Vuslateri Hakan Altun aşkında şifreli mesajlar ortaya çıktı. Hakan Altun’un sevgilisi Gonca Vuslateri için yazdığı şifreli mesajlar sosyal medyada ifşa oldu.

Ünlü şarkıcı Hakan Altun gönlünü güzel oyuncu Gonca Vuslateri’ye kaptırdı. Hakan Altun (48) ve Gonca Vuslateri’nin (34) aşkı magazin basınında bomba etkisi yarattı. Bilindiği gibi uzun süredir Altun’un adı süperstar Ajda Pekkan ile anılmıştı ancak bu iddia yalanlanmıştı.

Hakan Altun Gonca Vuslateri aşkının ifşası

Uçankuş TV yıl biterken yılın aşk bomasını patlattı. Hakan Altun ile Gonca Vuslateri aşk yaşıyor. Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri dizi setlerinden fırsat buldukça her fırsatta Bodrum’a Hakan Altun’un yanına gidiyor.

Hakan Altun’un en yakın arkadaşı Ayhan Yumru da Gonca Vuslateri ile fotoğrafını paylaşıp ‘ailemize hoşgeldin’ notunu ekledi.

Hakan Altun şifreli şekilde şu mesajı paylaşmıştı Gonca Vuslateri için:

“Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın vuslatı beklerken”

Hakan Altun Gonca Vuslateri aşkı kesinleşti mi?

Ünlü şarkıcı ekranların, dizilerin yeni gözdesi, sahnelerin de son prensesi Gonca Vuslateri ile bir süredir tutkulu bir aşk yaşıyor.
Gonca Vuslateri ile Hakan Altun arasında bir aydır yaşanan gizli aşka dair, hem Hakan’dan hem Gonca’dan karşılıklı atılan sosyal medya paylaşımları şu şekilde;
İlk mesaj Hakan Altun’dan geliyor… Şarkıcı sahnede şarkı söylerken elini kalbine götürüyor ve kalp işareti yapan bir fotoğraf paylaşıyor. Altındaki şifreli sözler enteresan. Hakan Altun o paylaşımın açıklamasına “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” yazıyor.
Kalp işaretleriyle süslü bu mesajdaki “Eri ve Gonca” sözcükleri malum Gonca Vuslateri’nin soyadı.
Hakan Altun aynı paylaşımı bir başka fotoğrafta daha kullanıyor. Ellerini gözlerine götürüyor, kalp işareti yapıyor, ve yine aynı şifreli sözcükleri kullanıp “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” yazıyor.
Bitti mi? Hayır. Gonca Vuslateri’den de karşı atak geliyor. Kendi fotoğrafı üzerine muhtemelen Hakan Altun’un ellerinin olduğu ve kalp şekliyle açıldığı bir fotoğraf paylaşan güzel oyuncu altına şiir gibi şu sözleri yazıyor;
Birini sevmek… Gördüğün ilk kalp resminin içine girip onu hayal etmek… Öpmek o hayali… Şükre rast getirmek küçücük kalbi… Kollayarak sev beni… Susarak, dökerek sev… Aklıma takılsın kazağın… Bana eksil… Bana ağla kendini… Böyle böyle yazılsın kaderimiz…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri