Ana SayfaMagazinGönül Dağı Dilek sevgilisi kim? Gülsim Ali İlhan kendinden 22 yaş büyük...

Gönül Dağı Dilek sevgilisi kim? Gülsim Ali İlhan kendinden 22 yaş büyük Durul Bazan ile aşk yaşıyor

Gönül Dağı Dilek sevgilisi kim? Gülsim Ali İlhan kendinden 22 yaş büyük Durul Bazan ile aşk yaşıyor! Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali İlhan'ın kendisinden 22 yaş büyük Durul Bazan ile aşk yaşadığı iddia edildi. Detaylar haberimizde!

Gönül Dağı Dilek sevgilisi kim? Gülsim Ali İlhan kendinden 22 yaş büyük Durul Bazan ile aşk yaşıyor! Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali İlhan’ın kendisinden 22 yaş büyük Durul Bazan ile aşk yaşadığı iddia edildi. Detaylar haberimizde!

Gönül Dağı Dilek sevgilisi kim

Snob Magazin‘in özel haberine göre; ‘Gönül Dağı’, ‘Diriliş Ertuğrul’, ‘Hanım Köylü’ ve ‘Yüzleşme’ gibi dizilerden tanıdığımız Gülsim Ali İlhan’ın özel hayatı hakkında şaşırtan gerçek ortaya çıktı. Ortaya çıkan iddialar Gülsim Ali İlhan ve başarılı oyuncu Durul Bazan arkadaşlığının aşka dönüştüğü yönünde.

26 yaşındaki Gülsim Ali İlhan’ın, 48 yaşındaki meslektaşı Durul Bazan ile birliktelik yaşadığı öne sürüldü.

Arkadaşlık aşka dönüştü

Durul Bazan, geçtiğimiz haftalarda Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı Gönül Dağı dizisinin Eskişehir’deki setine gitti. Bazan ve İlhan burada yavru aslanı elleriyle besledi. Bu kareler aşk iddialarını kuvvetlendirdi.

Gülsim Ali İlhan ve Durul Bazan, 2019 yılında ekrana gelen ve sadece 4 bölüm süren ‘Yüzleşme’ adlı dizide rol almıştı. 2 yılı aşkın süredir tanışan İlhan ile Bazan’ın arkadaşlığının aşka dönüştüğü iddia edilenler arasında.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri