Ana SayfaMagazinGönüllülerden kim eleme adayı oldu? Gönüllüler Poyraz yazdı

Gönüllülerden kim eleme adayı oldu? Gönüllüler Poyraz yazdı

Gönüllülerden kim eleme adayı oldu? Gönüllüler Poyraz yazdı! Dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetti! Survivor 2021'de dokunulmazlığın ilk ayağını ünlüler kaybederken, ikinci fikstürü ise gönüllüler kaybetti. Gönüllülerin kimin adını yazdığı ise haberimizde!

Gönüllülerden kim eleme adayı oldu? Gönüllüler Poyraz yazdı! Dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetti! Survivor 2021’de dokunulmazlığın ilk ayağını ünlüler kaybederken, ikinci fikstürü ise gönüllüler kaybetti. Gönüllülerin kimin adını yazdığı ise haberimizde!

Gönüllülerden kim eleme adayı oldu

Survivor 2021’de ünlüler takımından Melis Sezer’in elenmesinin ardından ünlüler ve gönüllüler takımının yarışmacıları karıştırıldı. Gönüller takımından Berkay, Aleyna ve Aleyna Çalışkan ünlüler takımına giderken; Sergen ve Merve gönüllüler takımına gitti.

Takımlar mavi ve kırmızı olarak ayrıldı ve ilk ödül oyunu kırmızı takım kazandı. Ardından mavi takım dokunulmazlığı kaybetti ve büyük bir strateji yaparak Batuhan’ın adını çıkarttı.

Batuhan ve Poyraz potası

Mavi takım, Batuhan’ın adının aday çıkartılmasına oldukça sinirlendi ve iki takım arasında polemikler yaşandı. Ardından Kırmızı takım oyuncuları dokunulmazlığı kazandı ve mavi takımdan bir eleme adayı çıktı.

Çıkan oy sonucunda belli oldu ki mavi takımda kırmızı takım gibi stratejik bir hamle yaptı. Dora, Steven, Merve, Sergen ve Ayşe Poyraz’ı yazarken Poyraz ise Sergen yazdı. Eleme adayı Poyraz çıktı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri