Ana SayfaTeknolojiGoogle Pixel 6 özellikleri ve fiyatı ne?

Google Pixel 6 özellikleri ve fiyatı ne?

Google Pixel 6 özellikleri ve fiyatı merak ediliyor özellikle telefonun çıkış tarihi iyice yaklaşmışken. Her ne kadar daha önce telefona ilişkin görselleş sızdırılsa da telefonun ayrıntılı özellikleri hala netleşmemişti. Ancak gelen son bilgi o sis perdesini de araladı. Google’en yeni telefonları Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun yeni kamera özellikleri, Titan M2 çipi ve beş yıllık güncellemeleri büyük heyecan yarattı.

Google Pixel 6 ne zaman çıkacak?

Google Pixel 6’nın resimlerini daha önce yayınlamış olsa da özellikleri bir sis perdesinin ardından gizlenmişti. Google’ın Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’su, 19 Ekim’de yapılacak bir etkinlikte tanıtılacak.

Google Pixel 6 özellikleri

Kesinleşen özellikler arasında Pixel 6 için 6,4 inç ekran ve Pixel 6 Pro için 120 Hz yenileme hızı mevcut. 6,7 inç olan pro modelinde LTPO ekran yer alıyor. 

Daha iyi bir cihaz güvenliği için beş yıllık güvenlik güncellemesi alacak olan telefonların yeni bir Titan M2 çipi içerdiği söyleniyor. 

Pixel 6’nın güncellenmiş yüz bulanıklığını giderme (bokeh efeti) hareket modu ve sihirli silgi gibi yeni kamera özelliklerine sahip.

Pixel 6’nın, işlemci gücünü ve video özelliklerini artırabilecek Tensor adlı yeni bir çiple geleceğini de kesin bilgiler arasında. Pixel 6 Pro modeli ayrıca 4x optik zoomlu ek bir telefoto lense sahip.

Google Pixel 6 ve Pixel Pro’nun fiyatı hakkında dedikodular yapılsa da hala net bir bilgi mevcut değil.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
18,054TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri