Ana SayfaTeknolojiGoogle Pixel 6 satın almak için 3 neden

Google Pixel 6 satın almak için 3 neden

Google Pixel 6 ne zaman çıkıyor artık saatler kaldı denebilir. Sınırsız fotoğraf depolama alanı, otomatik çağrı spam koruması ve kaliteli kameralarıyla yeni bir Google Pixel telefon satın almak için 3 cazip neden bulduk.

Google Fotoğraflar, Chrome, Gmail ve Drive entegrasyonuna sahip bir akıllı telefon  mu arıyorsunuz? Öyleyse Pixel sizin için iyi bir seçim olabilir. Google, Pixel 3 XL , Pixel 4A, Pixel 5  ve Pixel 5A ile uzun bir geçmişe sahip. Ve bu sürede kendine ait fanları da oluştu. Ancak hala Samsung ve Apple’ın ya da Huawe’nin satış sayılarından çok uzak. Olsun yine de yeni bir Google Pixel telefon almak için pek çok neden var. Telefonun son sürümleri bu kez Pixel 6 ve Piksel 6 Pro için Ekim 19’de tanıtılıyor.

1. Fotoğraflar için sınırsız depolama

Yeni bir Pixel telefon edinmenin en büyük nedenlerinden biri, Google Fotoğraflar’da sınırsız depolama alanıdır. Diğer Pixel olmayan telefonların aksine Pixel telefonların fotoğrafları buluta yedeklemek için veri sınırı yoktur. Pixel ile çektiğiniz fotoğraflar, yerden tasarruf etmek için otomatik olarak sıkıştırılmadan orijinal kalitelerinde kaydedilir. Sadece Pixel telefonlar, Google Fotoğraflar’da sınırsız depolamanın keyfini çıkaracak. Diğer telefonlar olmayacak bir özellik bu.

Daha yakın zamanda piyasaya sürülen Pixel 5 ve Pixel 4A 5G dahil olmak üzere daha sonraki Pixel telefonlar, sınırsız fotoğraf yüklemesine izin verir.

2. Google Pixel telefonlar için sistemi güncellemeleri

Fotoğraflar için sınırsız depolamanın yanı sıra Google, Pixel telefonlarını güncellemeyi bir öncelik haline getirme sözü verdi. Yeni bir Android işletim sistemi sürümü veya güvenlik yaması çıktığında, önce Pixels’e ulaşır. Bu, tam işletim sistemi güncellemelerinden ayrı yeni özellikler içerir. Pixels’in beta Android sürümlerinde de özel öncelikleri vardır.

3. Spam savaşı

İstenmeyen bir dolandırıcılık veya şüpheli pazarlama aramalarıyla sürekli olarak saldırıya uğruyorsanız, bu Pixel özelliğini çekici bulacaksınız. Piksel Çağrı Ekran fonksiyonu hakkında Assistant ile telefon uygulaması çalışmalarında, zararlı aramaların size ulaşmasını durdurabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar tarafından telefonunuzun çalmasını engelleyebilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri