Ana SayfaTeknolojiGoogle Pixel 6 ve Pixel 6 Pro ile canlı çeviri artık mümkün

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro ile canlı çeviri artık mümkün

Google’ın son telefonları Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun yapay zeka yeniliklerinden biri de canlı çeviri özelliği. Google’ın ilk cep telefonu yongası Tensor ile yazarken, Piksel 6 metni çevirebilir. Cihaz yazdıklarınızı neredeyse anında diğer dillere (İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve Japonca dahil) dönüştürebilir.

Google Pixel 6 çeviri özelliği

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro ayrıca birisinin size gönderdiği mesajları da çevirebilir. Pixel 6, WhatsApp veya Snapchat gibi bir sohbet uygulamasındaki metnin sizin dilinizden farklı bir dilde olduğunu algılayabilir ve anında çeviri sunar.

Yeni bir Google Pixel telefon almak için 3 neden.

Bu özellik, anadili farklı olan ve dilinizin tüm nüanslarını anlayamayabilecek dünyanın diğer köşelerinden arkadaşlarla sohbet etmek için son derece kullanışlı olabilir. Canlı çeviri, sınırlı veri ve WiFi bağlantısı olan bir yere seyahat ederken de faydalı olacaktır

Google, Pixel 6 cihazlarındaki Tensor destekli yapay zeka özelliklerine büyük önem veriyor. Telefonlar, canlı çeviri ile birlikte başka dili algılama özelliklerine ve gelişmiş konuşma tanıma özelliğine sahip.

Google Pixel 6 Pro özellikleri neler? Daha yakından bakın.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri