Ana SayfaMagazinGopi neden yok, diziden neden ayrıldı? Gopi neden değişti, geri gelecek mi?

Gopi neden yok, diziden neden ayrıldı? Gopi neden değişti, geri gelecek mi?

Masum Gopi diziden neden ayrıldı? Masum dizisinde Gopi neden yok? Diziye geri gelecek mi? Asıl adı Saath Nibhana Saathiya olan güzel oyuncu Masum dizisinde Gopi karakterine hayat veriyor. Masum dizisinde yaklaşık 150 bölüm rol alan Gopi diziden ayrıldı. Bir daha geri gelecek mi merak konusu.

Yeni fragmanda yeni Gopi’ye bakabilirsiniz

Yerine neden başka bir oyuncu geldi? Eski Gopi geri gelecek mi? Soruları çok yakında Hint dizi sevenlerin en çok merak ettikleri arasında yer alacak.

Bu yazımızda Kanal 7 ekranlarında yaklaşık 3 evvel başlayan Masum dizisinin baş rolünde yer alan Gopi neden değişti sorusuna cevap vereceğiz. Bunun yanında Eski Gopi geri gelecek mi sorusunu da aynı zamanda cevaplamış olacağız.

Gopi neden yok, diziden neden ayrıldı?

Asıl ismi Saath Nibhana Saathiya olan ve ülkemiz de yaklaşık 3 ay evvel kanal 7 ekranlarında Masum dizisi olarak yayınlanmaya başladı. Bir çok kişi kısa sürede Masum dizisini sevdi. Hatta Gopi’nin çektiği çileye de ortak oldular.

Bir çok kadın Gopi’nin çektiği acıların benzerini çektiğini ve bu karakteri kendisine çok yakın bulduğunu zaman zaman sosyal medyada, zaman zaman da sitemizde dile getirenler oldu. Kısaca Masum dizisini Gopi karakteri için sevenlerin sayısı hiç de az değil. Hal böyle olunca Masum Gopi karakterine hayat veren Giaa Manek, dizinin ilerleyen bölümlerinde ayrılacak. Yerine bir başka oyuncu gelecek.

Bir çok kişi Masum dizinini Giaa Manek sayesinde sevdiği için bu değişiklik hiç de hoş karşılanmayacak. Eski Gopi geri gelecek mi? Diye merak edecekler. İşte Giaa Manek’in ayrılış sebebi ve yeniden gelme ihtimali var mı yok mu? Sorusunun cevabı.

Gopi Karakteri Niçin Değişti

Saath Nibhana Saathiya (Masum) dizisine başlamadan önce Giaa Manek kanal ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını ve bu sözleşme süresinin sonunda başka dizilerde de rol alabilme şartının olmasına rağmen, Saath Nibhana Saathiya dizisinin yayınlayan kanal, Giaa Manek’in başka dizilerde oynamasına müsade etmedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri