Ana SayfaManşetGörüntüler korkunç! Diyarbakır Hayvan Barınağı'nda büyük katliam

Görüntüler korkunç! Diyarbakır Hayvan Barınağı’nda büyük katliam

Filiz Kaya isimli bir vatandaş Avusturya’dan gelip Türkiye’de, Diyarbakır’daki bir hayvan barınağında yaşanan katliamı gözler önüne serdi. Filiz Kaya’nın Diyarbakır’daki hayvan barınağında yaşananları ortaya çıkarması, olayı Sinem Umaş’ın twitter’dan paylaşmasıyla daha da yaygınlaştı.

Hayvan barınağında hayvanlara yaşatılanların görüntüleri korkunç!

İşte Sinem Umaş’ın o paylaşımları:

  1. Şimdi sizlere aklınız hayaliniz duyuracak bir vicdansızlık ve yolsuzluk olayından bahsedeceğim. Avusturya’da yaşayan Diyarbakırlı hayvansever Filiz Kaya isimli bir kadın bana ulaştı ve durumu ağlaya ağlaya hıçkıraraklara boğularak anlattı. İnanın şuanda yazarken ellerim titriyor.
  2. Bir gün Avusturya’dan memleketine gidiyor ve Diyarbakır hayvan barınağını ziyaret ediyor. İçeri girdiğinde hayvanları perişan halde buluyor. Elinde ki bir lokma ekmek için birbirlerini parçalayan köpekleri görünce kahroluyor. Günlerce kendine gelemiyor
  3. Hayvanlar elindeki kuru ekmeğe saldırırken elini ısırıyorlar. Konulurken hıçkırıklara boğuldu dedi ki görseniz bir kuru ekmek için parçaladılar kendilerini. Bizler 2 saat aç kalınca elimiz ayağımız titriyor. Öyle kötü olmuş ki barınaktan çıktıktan sonra günlerce ağlamış.
  4. Ondan sonra demiş ki ben bu barınakta bu hayvanların neden böyle aç olduklarını öğrenicem yardım edeceğim bu işin peşini bırakmayacağım. İşte bundan sonra hikaye başlıyor. Filiz hanım bir araştırmaya başlıyor ki öyle vicdansızlık öyle pislikler çıkıyor ki işin içinden
  5. Bir de öğreniyor ki barınak veterineri ve tekniker barınakta çalışanlar barınağın etrafında mangal yakıyor alem yapıyor ve aç olan bu hayvanlar birbirlerini parçalıyor çoğu güçsüz düşen hayvan ölüyor . Güçlüler hayatta kalıyor ve barınağa yeni gelen köpekler onları da parçalıyor.
  6. Filiz Kaya hemen bir kaç dedektif ve 2 tane avukat tutuyor aylarca iz sürüyor. Görüntü topluyor, video çekiyor takip ediyor. Bilmem kaç km de yaşayan Filiz hanım senelerce süren bu vahşeyi durdurmak için varını yoğunu ortaya koyuyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz