Ana SayfaMagazinGülcan Arslan kimdir? Uraz Kaygılaroğlu sevgilisi Gülcan Arslan kaç yaşında, instagramı ne?

Gülcan Arslan kimdir? Uraz Kaygılaroğlu sevgilisi Gülcan Arslan kaç yaşında, instagramı ne?

Gülcan Arslan kimdir? Uraz Kaygılaroğlu sevgilisi Gülcan Arslan kaç yaşında, instagramı ne? Uraz Kaygılaroğlu ile görüntülenen Gülcan Arslan'ın kim olduğu merak konusu oldu. İşte Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni sevgilisi Gülcan Arslan!

Gülcan Arslan kimdir? Uraz Kaygılaroğlu sevgilisi Gülcan Arslan kaç yaşında, instagramı ne? Uraz Kaygılaroğlu ile görüntülenen Gülcan Arslan’ın kim olduğu merak konusu oldu. İşte Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni sevgilisi Gülcan Arslan!

Gülcan Arslan kimdir

Uraz Kaygılaroğlu ile samimi bir şekilde görüntüleri ortaya çıkan Gülcan Arslan’ın kim olduğu merak konusu oldu! Uraz Kaygılaroğlu’nun ise bu hızlı sevgili değişimi sosyal medyada “Hızlı Uraz” olarak anılmasına sebep oldu.

Geçtiğimiz haftalarda Berrak Tüzünataç ile ayrılan Uraz Kaygılaroğlu’ndan büyük bir hamle geldi. Başarılı ve yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, kendisi gibi oyuncu Gülcan Arslan ile aşk yaşıyor.

Gülcan Arslan Kimdir?

1 Mayıs 1986’da Sakarya Karasu’da doğmuştur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır.

TRT1 ekranlarında yayınlanan “Sardunya Sokak” adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.. 2008 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan “Sınıf” adlı dizide daha sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin” adlı dizide rol almıştır.

Daha sonra ATV ekranlarında yayınlanan “Gurbet Kuşları” adlı dizide daha sonra ise 2009 yılında TRT1 ekranlarında yayınlanan “Kafkas” adlı dizide yer almıştır. Gülcan Arslan ilk başrolünü Herşeye Rağmen adlı dizide almıştır. Tanınması ise Bir Çocuk Sevdim adlı dizide olmuştur.

Arka Sokaklar dizisinde Komiser Leyla Candaş karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında Star TV’de Muhteşem Yüzyıl: Kösem adlı dizi de Fahriye Sultan’ı canlandırmıştır.

https://www.instagram.com/p/CQBX5KIj_Jp/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri