Ana SayfaMagazinGüldür Güldür Show yeni sezon ne zaman başlıyor? Toygan Avanoğlu Ayça Damgacı...

Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman başlıyor? Toygan Avanoğlu Ayça Damgacı Güldür Güldür kadrosunda

Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman başlıyor? Toygan Avanoğlu Ayça Damgacı Güldür Güldür kadrosunda. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta Sefer karakterine can veren Toygan Avanoğlu ile Avlu dizisinde Hasret karakterini canlandıran oyuncu Ayça Damgacı Güldür Güldür Show programında yer edindi.

Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman başlıyor? Toygan Avanoğlu Ayça Damgacı Güldür Güldür kadrosunda. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ta Sefer karakterine can veren Toygan Avanoğlu ile Avlu dizisinde Hasret karakterini canlandıran oyuncu Ayça Damgacı Güldür Güldür Show programında yer edindi.

Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman başlıyor

Ali Sunal’ın sunduğu 8. yıldır ekranlara gelen Güldür Güldür Show programı yeni kadrosuyla heyecan yaratacak. Yeni sezon Eylül ayında sevenlerinin karşına gelecek program Show TV’de yayınlanacak.

BKM tiyatroda sevenlerinin karşısına çıkacak program çekimlerine başlamak için gün sayıyor. Son olarak iki başarılı oyuncu programa katıldı. Toygan Avanoğlu ve Ayça Damgacı Güldür Güldür Show programında.

Güldür Güldür Show kadrosu

Dağhan Külegeç

Murat Akkoyunlu

Açelya Topaloğlu- Çiçek

Ali Sunal- Aziz Güngör Esen

Alper Kul-İsmail Canevimden

Aylin Kontente- Burcu

Aziz Aslan- Fikri Tarhanacı

Burak Topaloğlu- Bahadır

Doğa Rutkay- Yeter Kazak

Ecem Erkek- Naime

Giray Altınok-Feridun

İrem Kahyaoğlu-Leman

Mahir İpek- Hayati

Meltem Yılmazkaya- Mehtap

Onur Atilla- İbrahim Çekiç

Onur Buldu- Bilal Koçyiğit

Uğur Bilgin- Mesut

Ünal Yeter- Kudret

Ayça Damgacı kimdir?

Sinema ve dizi oyuncusu Ayça Damgacı, başından geçen olaylara dayanan, senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı 2008 yapımı Gitmek filmiyle tanındı.

İktisat okumaktan vazgeçti ve oyuncu olmaya karar verdi. Önce Şahika Tekand Oyunculuk ve Sanat Stüdyosu’na devam etti. Ardından İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Tiyatro Oyunevi kadrosuna katıldı. Ayrıca Göçebe Şarkılar adlı bir grupta solistlik yaptı. Oyuncu, 2013–2015 yıllar arasında Star TV’de yayınlanan Aramızda Kalsın adlı dizide Hatçik karakterini canlandırdı.

Damgacı, 2015-2016 sezonunda O Hayat Benim kadrosuna dahil oldu. 2018 yılında Star TV’de yayımlanan Avlu dizisinde Hasret rolünü canlandırdı.

Toygan Avanoğlu kimdir?

Toygan Avanoğlu 19 Ocak 1979 tarihinde dünyaya geldi. İlk televizyon deneyimini “Düşman Kardeşler” isimli dizide edinmiştir.

Ayrıca eskiden Milli Basketbolcu olarak forma giymiştir. Çocukluğunda bir yıl “Müjdat Gezen Sanat Merkez”inde şan dersi almıştır. Kanal-İ-Zasyon filmi ile de oyunculuk kariyerine ilk adımı atmıştır.

Son olarak yer aldığı dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ta oyuncu adından çok bahsetirdi. Şimdilerde ise Toygan Avanoğlu, Güldür Güldür Show programında yer alacak

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri