Ana SayfaMagazinGülseren Budayıcıoğlu'nun Kral Kaybederse kitabı dizi oluyor! Kral Kaybederse konusu ne

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Kral Kaybederse kitabı dizi oluyor! Kral Kaybederse konusu ne

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Kral Kaybederse kitabı dizi oluyor! Kral Kaybederse konusu ne? Birden fazla kitabının dizi olmasının ve izleyiciler tarafından beğenilmesinin ardından yeni bir bomba ortaya atıldı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Kral Kaybederse kitabı da dizi olacak. Detaylar haberimizde!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Kral Kaybederse kitabı dizi oluyor! Kral Kaybederse konusu ne? Birden fazla kitabının dizi olmasının ve izleyiciler tarafından beğenilmesinin ardından yeni bir bomba ortaya atıldı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Kral Kaybederse kitabı da dizi olacak. Detaylar haberimizde!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Kral Kaybederse kitabı dizi oluyor

Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir, masumlar Apartmanı, İstanbullu Gelin, Camdaki Kız gibi reyting rekorları kıran dizilerin arka planında Gülseren Budayıcıoğlu var. Psikolog Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanlarından uyarlanan her dizinin reytingde başarılı olmasını fırsat bilen yapımcıların şimdi de yazarın yeni bir romanını televizyona uyarlamaya hazırlandığı kulaklara geldi. Dizi haline getirilmesi planlanan kitabın adı Kral Kaybederse.

Kral Kaybederse romanın konusu, Kenan adında iyi görünümlü, narsist ve vurdumduymaz bir adamın çocukluğundan bugüne karakterini şekillendiren şartları anlatıyor. Tüm kadınların etrafında pervane olduğu bu adam, yıkılmaz zannettiği egosunu bir anda yerle bir edilmiş halde buluyor. Ve çaresizliği onu bir psikiyatriste danışmaya sevk ediyor.

Etik dışı yaşamıyla okurda en başından itibaren nefret uyandıran Kenan karakterinin, aslında tüm davranışlarının altında yatan acı nedenler var. Ve tüm bunlar açığa çıktığında, okuyucu peşin hükme varmanın ne denli yanlış olduğunu düşünmeden edemiyor. Bir yandan başkahraman terapi görürken, okuyucu da yeni farkındalıklar kazanıyor.

Star TV’de yayın hayatına geçecek Kral Kaybederse dizisinin oyuncuları hakkında henüz bir bilgi yok. Söylentilere göre yapım şirketi OGM Medya yeni uyarlama dizi üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri