Güneş gazetesi ve Turgay Güler’den Ekrem İmamoğlu’na alçak manşet

Ekrem İmamoğlu’nun 17 gün mazbatasını alıp İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmasına en çok içerleyen isimlerin başında gelen Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler’in içi bir türlü soğumadı. Turgay Güler yönetimindeki Güneş gazetesi bugün Ekrem İmamoğlu’na itibar suikastlerinin en alçakçasını düzenledi. Irak sınırında şehit olan 4 askerin sorumluluğunu Ekrem İmamoğlu’na yüklemeye kalkıştı.

Güneş gazetesine tepki yağıyor

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Hakkari’de 4 askerin şehit olmasını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile servis eden Güneş gazetesine tepki gösterdi. Türkiye-Irak sınır hattında devam eden operasyonlar kapsamında, PKK’lılarla çıkan çatışmalarda 4 asker şehit oldu, 6 asker de yaralandı.

Güneş gazetesi, söz konusu haberi Ekrem İmamoğlu ile servis etti. “4 şehit, 6 yaralı. Mutlu musun Ekrem” başlığıyla paylaşılan habere CHP’den tepki geldi.

CHP’li Emir, Güneş gazetesinin terörden beslendiğini ifade etti:

“Gencecik askerlerimiz can vermişken ve 81 milyonun yüreği kanıyorken bu paçavrayı basan beyler birkaç oy için şehit kanı üzerinden çamur atmaktan utanmıyorlar. Terörden beslenmek tam da budur.”

Turgay Güler yönetimindeki Güneş gazetesinin doğrudan, şehitler için Ekrem İmamoğlu’nu hedef gösterdiği 1. sayfa manşetine aşağıda göz atabilirsiniz.

Show CommentsClose Comments

3 Comments

 • Muhammer
  Posted 21 Nisan 2019 at 10:40 0Likes

  Yazık sana turgay güler hiç yakışıyor mu ne alaka şimdi bu olur mu böyle bir şey
  Yapma

 • Ahmet COŞKUN
  Posted 21 Nisan 2019 at 10:46 0Likes

  Güneş Gazetesi Alçakca bir mahşet atmış. seviyesiz bir basın sahtekar insanlar Cumhurbaşkanımız a zarar veriyorlar.

 • Barış
  Posted 21 Nisan 2019 at 13:17 0Likes

  Salak mısınız siz. Güneş ekibi

Leave a comment