Ana SayfaTürkiyeGüneş gazetesinin Ekrem İmamoğlu manşetine AK Parti'den tepki

Güneş gazetesinin Ekrem İmamoğlu manşetine AK Parti’den tepki

Irak sınırında 4 askerimizin şehit olduğu saldırıda Ekrem İmamoğlu’nu hedef gösteren Güneş gazetesine tepkiler büyümeye devam ediyor. Twitter’da çok sayıda kullanıcı Güneş gazetesinin Ekrem İmamoğlu’nu hedef göstererek tetikçilik yaptığı görüşünde birleşti.

Güneş gazetesinin doğrudan İtanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu hedef alan manşetine AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu da tepki gösterdi.

Turgay Güler’in genel yayın yönetmeni olduğu Güneş gazetesinin Ekrem İmamoğlu manşetine gelen tepkiler gazetenin meşruiyetini zedeler nitelikte. 

“4 şehit 6 yaralı mutlu musun Ekrem” manşeti için “Gencecik askerlerimiz can vermişken ve 81 milyonun yüreği kanıyorken bu paçavrayı basan beyler birkaç oy için şehit kanı üzerinden çamur atmaktan utanmıyorlar. Terörden beslenmek tam da budur.” Diyen de var “Gerçekten bu saatten sonra Güneş Gazetesi’ne itibar edenin akıl sağlığını sorgularım. İnsan biraz utanır be yazık” diyen de.

Güneş gazetesinin Ekrem İmamoğlu manşetine tepkiler sürüyor

Güneş gazetesinin Ekrem İmamoğlu’u 4 askerin şehit olmasından sorumlu tutmaya çalıştığı saldırıya ilişkin Gökhan Özoğuz tepki koyan ilk ünlülerden biri olmuştu.

Güneş gazetesinin genel yayın yönetmeni Turgay Güler, Ömer Dinçer’in babasının cenazesinde namaz kılan Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ın fotoğrafı için ‘hayırdır beyler’ yorumunda bulunmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz