Ana SayfaMagazinGüz Masalı 13. bölüm fragmanı! Dadi ölüyor mu?

Güz Masalı 13. bölüm fragmanı! Dadi ölüyor mu?

Güz Masalı fragman izle! Yeni fragmanda Dadi ölüyor mu büyük merak konusu oldu.

Türkiye’de 100 bölüme yakın gösterilmesi beklenen Güz Masalı 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Güz Masalı fragmanında Dadi Ölecek mi sorusunun yanıtı var mı?

Güz Masalı 13. bölüm fragmanı

Güz Masalı 13. Bölüm Janvi’nin nişan için hazırlanmasıyla başlar. Janvi korkarak da olsa Geta da bizimle gelebilir mi deyince Viraj gelsin der. Onlar Geta için beklerken Dadi de nişanın gerçekleşeceği otele gidebilmek için çabalar ama hiçbir araba durmaz.

Bir taksi gelir ve Dadi’ye istediği yere götürebileceğini söyler. Dadi parası olmadığını söyler ama taksici mühim değil deyip ona otelin adını verir ama yarı yolda adamdan şüpheye kapılan Dadi arabadan iner ve yürüyerek otele doğru gider.

Viraj telefonu gösterip telefonu açmadığını söyleyip şimdi otur diye emreder. Ona soru sormaya başlayan Viraj’ın ilk sorusu janvi, Viraj’ı seviyor mu olur. Dadi hayır sevmiyor diye bağırır hatta hayatını cehenneme çevirdin der. Viraj dalga geçer gibi bakıp ikinci soruya geçer: Janvi, Viraj’dan iyi bir eş bulabilir mi? Dadi o senin gibi bir düşman bile istemez der. Viraj bu da ikinci yanlış cevap der.

Viraj ya elindeki o dosyayı verirsin ya da deyip Dadi’nin üstüne doğru yürür. Dadi terastan düşmek üzeredir. Viraj bir hamle ile Dadi’nin elindeki çantayı alır ama çantanın boş olmasıyla şok olur. Dadi hep sen akıllısın değil mi diye sırıtır. Viraj eline bir saksı alır ve yere fırlatır, Dadi korkudan bir adım atınca terastan düşer. Viraj’ı arabada arayan Janvi’nin ona baktığını gören Viraj şok olur. Viraj da onu görüp hemen saklanır.

Janvi ise korkarak düşen kimdi diye bakınca Dadi diye bağırır. Herkes oraya gelir. Viraj ise panikle terastan çıkmaya çalışır ama terası dışarıdan kendisi kilitlettiği için kapana kısılmıştır ama sonunda kilidi bulup hemen çıkar. Dadi’nin yanına gider. Dadi başına ağır bir darbe almıştır. Janvi Viraj’a sarılıp ağlarken Dadi hastaneye götürülür.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri