Ana Sayfa Magazin 13. bölüm fragmanı! Dadi ölüyor mu?

Güz Masalı 13. bölüm fragmanı! Dadi ölüyor mu?

Güz Masalı fragman izle! Yeni fragmanda Dadi ölüyor mu büyük merak konusu oldu.

Türkiye’de 100 bölüme yakın gösterilmesi beklenen 13. bölüm fragmanı yayınlandı. fragmanında Dadi Ölecek mi sorusunun yanıtı var mı?

Güz Masalı 13. bölüm fragmanı

Güz Masalı 13. Bölüm Janvi’nin nişan için hazırlanmasıyla başlar. Janvi korkarak da olsa Geta da bizimle gelebilir mi deyince Viraj gelsin der. Onlar Geta için beklerken Dadi de nişanın gerçekleşeceği otele gidebilmek için çabalar ama hiçbir araba durmaz.

Bir taksi gelir ve Dadi’ye istediği yere götürebileceğini söyler. Dadi parası olmadığını söyler ama taksici mühim değil deyip ona otelin adını verir ama yarı yolda adamdan şüpheye kapılan Dadi arabadan iner ve yürüyerek otele doğru gider.

Viraj telefonu gösterip telefonu açmadığını söyleyip şimdi otur diye emreder. Ona soru sormaya başlayan Viraj’ın ilk sorusu janvi, Viraj’ı seviyor mu olur. Dadi hayır sevmiyor diye bağırır hatta hayatını cehenneme çevirdin der. Viraj dalga geçer gibi bakıp ikinci soruya geçer: Janvi, Viraj’dan iyi bir eş bulabilir mi? Dadi o senin gibi bir düşman bile istemez der. Viraj bu da ikinci yanlış cevap der.

Viraj ya elindeki o dosyayı verirsin ya da deyip Dadi’nin üstüne doğru yürür. Dadi terastan düşmek üzeredir. Viraj bir hamle ile Dadi’nin elindeki çantayı alır ama çantanın boş olmasıyla şok olur. Dadi hep sen akıllısın değil mi diye sırıtır. Viraj eline bir saksı alır ve yere fırlatır, Dadi korkudan bir adım atınca terastan düşer. Viraj’ı arabada arayan Janvi’nin ona baktığını gören Viraj şok olur. Viraj da onu görüp hemen saklanır.

Janvi ise korkarak düşen kimdi diye bakınca Dadi diye bağırır. Herkes oraya gelir. Viraj ise panikle terastan çıkmaya çalışır ama terası dışarıdan kendisi kilitlettiği için kapana kısılmıştır ama sonunda kilidi bulup hemen çıkar. Dadi’nin yanına gider. Dadi başına ağır bir darbe almıştır. Janvi Viraj’a sarılıp ağlarken Dadi hastaneye götürülür.

Takip Et

20,533BeğenenlerBeğen
17,626TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

MasterChef neden yok? MasterChef bugün yok mu?

Yemek yarışması neden yok? Yayın saatinde başlamayan yarışması neden yayınlanmıyor? 30 Eylül Çarşamba günü yayınlanmayacak mı?

Süperstar Ajda Pekkan halka indi! İşte yılın aşk bombası

ile aşk yaşamaya başladı. İddiaya göre yeni sevgililer şu sıralarda Bodrum'da aşkın tadını çıkarıyor. Beyaz TV'de yayınlanan magazin...

MasterChef Duygu’nun sevgilisi kim? Duygu nişanlısı tarafından aldatıldı. Duygu’nun nişanlısı kimdir?

MasterChef Duygu'nun sevgilisi kim? Onu aldatan ismin kimliği büyük merak konusu. MasterChef Duygu sevgilisinden ayrıldığını açıkladı. İzleyenler büyük şaşkınlık yaşadı. MasterChef yarışmasının...

MasterChef Serhat’ın nişanlısı kim?

'ın nişanlısı kimdir? Jüri üyeleri teker teker Serhat'a başsağlığı dileyince olay bir anda gümdem oldu. Sonradan anlaşıldı ki MasterChef yarışmacısı Serhat'ın...

Editörün Seçtikleri

Ümit Yardım: Türkiye’de yüzde 7 azınlık dışında herkesin sorunu var

Denizli'de yerel basın ile bir araya gelen Dış Politikalardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ümit Yardım, medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

Berat Albayrak AK Parti’nin 2023 hedeflerini çöpe attı

Meral Akşener, Hazine Bakanı Berat Albayrak'ın bugün açıkladığı yeni programla, AK Parti'nin 2023 hedeflerini çöpe attığını söyledi. İYİ Parti...

Son bir yılda yapılan 57 anketin sonucu: Erdoğan’ın kazanma şansı sıfır

Avrasya Anket'ten Kemal Özkiraz son 14 ayda yapılan 57 anketin ortalaması hakkında önemli bilgiler verdi. Bütün anketler Erdoğan'ın ve AK Parti'nin iktidarının...

Netflix toplumun ahlakını bozuyor diyen iktidar, Esra Erol’daki rezalete sessiz kaldı

ATV’de yer alan Esra Erol’un programında bir kadın, çocuğunun kocasından değil komşusundan olduğunu öğrenince sevinç gösterisinde bulunmuş, bu görüntüler kamuoyunda büyük tepki toplamıştı.

MasterChef neden yok? MasterChef bugün yok mu?

Yemek yarışması MasterChef neden yok? Yayın saatinde başlamayan MasterChef yarışması neden yayınlanmıyor? MasterChef 30 Eylül Çarşamba günü yayınlanmayacak mı?