Ana SayfaMagazinGüz Masalı 7. bölüm fragmanı! Yeni fragmanda Canvi zorla tavuk yiyor

Güz Masalı 7. bölüm fragmanı! Yeni fragmanda Canvi zorla tavuk yiyor

Güz Masalı 7. bölüm fragmanı izle. Yeni fragmanda Canvi zorla tavuk yemek zorunda kalıyor. Güz Masalı yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Güz Masalı 7. bölüm fragmanı izle. Yeni fragmanda Canvi zorla tavuk yemek zorunda kalıyor. Onun dengesiz eşi Viraj her geçen gün Canvi’yi şaşırtmaya, üzmeye, kırmaya devam ediyor.

Güz Masalı dizisi Viraj’ın zorla Canvi’ye tavuk yedirmesiyle başlar. Canvi istemese de Viraj ağzına zorla sokmaya çalışıyor. Yeni bölüm fragmanında Canvi kusmak için giderken Viraj onu durdurur ve onunla dans edeceklerini söyler. Zavallı kadın ses çıkarmadan onunla dans eder. Bütün bu olanlar Sanjay tarafından görülür.

Güz Masalı 7. bölüm fragmanı izle

Dizinin 7. bölüm fragmanında Viraj ofise giderken Canvi lavaboya koşup yediklerini çıkarır. Dadi bir şey mi oldu, Viraj sana bir şey mi yaptı diye sorar. Canvi önemli bir şeyim yok diye cevaplar. Viraj’In gittiğini gören Sanjay içeri gelir ve Canvi’ye ne olduğunu biliyorum, her şeyi gördüm diye çıkışır. Viraj ise bazı belgeleri unuttuğu için geri dönmüş ve Sanjay’ın içeri girdiğini görmüştür. Viraj sinirle içeri girer ve onları konuşurken görür. Bu duruma sinirlenen Viraj Canvi’yi elinden tuttuğu gibi arabasına götürür.

Güz Masalı hakkında bilgi

Kanal 7’nin yeni günlük Hint dizisi Güz Masalı – Dil se di dua 22 Ağustos Cumartesi tarihli 7. bölüm fragmanıyla izle7.com’da. Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu dolu anlar yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Güz Masalı adlı Hint dizisi her akşam saat 21:00’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri