Ana SayfaMagazinHadi ipucu sorusu: Hadi 13 Temmuz'da Kemal Sunal ipucu sorusu

Hadi ipucu sorusu: Hadi 13 Temmuz’da Kemal Sunal ipucu sorusu

Bugünkü ipucumuz Kemal Sunal’ın başrolünde yer aldığı, İstanbul’a başlık parası kazanma amacıyla gelip şans eseri çok ünlü bir şarkıcı olan Şaban’ın öyküsünün anlatıldığı 1979 yapımı bir film ile ilgili sevgili hadiciler. Dinçer Çekmez’in “Mazlum’u getirin bana” repliğiyle ünlü bu film hangisi sizce?

İnternetten oynanan bilgi yarışması Hadi için 13 Temmuz Cumartesi ipucu sorusu yayınlandı. 13 Temmuz Hadi ipucu sorusu şu şekilde: Dinçer Çekmez’in “Mazlum’u getirin bana” repliğiyle ünlü filminin ismi nedir? Elbette bu sorunun cevabı Kemal Sunal ve Şark Bülbülü’nden başkası olamaz!

Hadi yarışması 13 Temmuz ipucu sorusunun cevabı

Hadi her akşam olduğu gibi bu akşam, 13 Temmuz Cumartesi akşamı 20.30’da takipçileriyle buluşacak. Bu akşamki ipucu nerdeyse herkesin bildiği bir filmden geliyor.

Efsane oyuncu Kemal Sunal’ın filmlerini bilenler bu soruya kolayca yanıt verecek. 13 Temmuz Hadi ipucu sorusu: Dinçer Çekmez’in “Mazlum’u getirin bana” repliğiyle ünlü filminin ismi nedir?

Kemal Sunal Gecesi bugün 20:30’da! Bugünkü ipucumuz Kemal Sunal’ın başrolünde yer aldığı, İstanbul’a başlık parası kazanma amacıyla gelip şans eseri çok ünlü bir şarkıcı olan Şaban’ın öyküsünün anlatıldığı 1979 yapımı bir film ile ilgili sevgili hadiciler.Dinçer Çekmez’in “Mazlum’u getirin bana” repliğiyle ünlü bu film hangisidir?

13 TEMMUZ HADİ İPUCU SORUSUNUN CEVABI: ŞARK BÜLBÜLÜ

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz