Ana SayfaTürkiyeHadi Özışık: Diyanet İşleri Başkanı Davutoğlu’nu Ayasofya için neden aramadı, davet etmedi?...

Hadi Özışık: Diyanet İşleri Başkanı Davutoğlu’nu Ayasofya için neden aramadı, davet etmedi? Parası mı yoktu?

Hadi Özışık, Davutoğlu ve Ali Babacan'ın Ayasofya'ya davet edilmemesini eleştirdi.

Hadi Özışık Davutoğlu ve Babacan’ın Ayasofya’ya davet edilmemesini sert şekilde eleştirdi. Gazeteci Hadi Özışık, YouTube kanalında Ayasofya’nın açılışında Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’a neden davetiye gitmediğini soruladı. İşte Hadi Özışık’ın o yayında söyledikleri…

Ahmet Davutoğlu’na ve Ali Babacan’a neden davetiye gitmediğini sorgulamamız lazım. Davutoğlu’na davetiye gitti mi gitmedi mi? Diyanet’e sormama rağmen soruma cevap alamadım. Bana söylenen şu. ‘Davutoğlu ve Babacan’ın davetiyeleri kargoya verildi. Ulaşmadı. Bunu araştırıyoruz diyorlar.’ Yahu neden sadece Davutoğlu ile Ali Babacan’ın davetiyesi ulaşmasın! Bunda bir tesadüf olabilir mi? Ben sorumun cevabını alamadım. Neden sadece onlarınki aksıyor? Diyanet İşleri Başkanı davetiyeler gitmediyse neden aramadı?

Hadi Özışık: Davutoğlu’nun davet etmek için Diyanet İşleri’nin parası mı yoktu?

Hiç kusura bakılmasın. Davetiyelerin gidip gitmediğini bilmiyorum diye bir şey yok. Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye’deki en büyük bütçeye sahip kuruluş. Bu işi organize edebilirdi. Bir düğün oluyor 4 kez beni arıyorlar. Beyefendi katılacak mısınız diye soruyorlar. Diyanet İşleri Başkanı’nın parası mı yoktu bunu yapmak için. Aradım bana cevap veremediler. Aradılar mı aramadılar mı?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,692TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri