Ana SayfaTürkiyeHadi Özışık Habertürk canlı yayınında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kibirli mi dedi?

Hadi Özışık Habertürk canlı yayınında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kibirli mi dedi?

İnternethaber’in sahibi Hadi Özışık, yeni parti hazırlığındaki Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan hakkında açıklamalarda bulunurken sözü AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a getirdi. Hadi Özışık’ın “Tevazu devam etmezse, kibir sürekliliğini devam ettirirse” sözleri tartışma yaratacağa benziyor. Hadi Özışık ‘kibir’ yakıştırması yaparken aslında hedef aldığı kişi Cumhurbaşkanı Erdoğan mıydı?

İnternethaber’in sahibi Hadi Özışık, Habertürk’te Ebru Baki’nin sunduğu “Para gündem” programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni parti kurması konusunda umutsuz olduğunu beliarten Hadi Özışık, sözü bir şekilde AK Parti, kibir ve Cumhurbaşkanı Erdoğan meselesine taşıdı.

İşte Hadi Özışık’ın Habertürk canlı yayınında yaptığı o açıklamalar…

“Türkiye’nin en önemli sorunu ekonomi ve işsizlik. Siyasetin içinde iyi analiz yapan reklamcı ile konuştum dedi ki ‘Biz şu anda Tayyip Erdoğan’ı bekliyoruz. Gözümüz onda ondan vazgeçmiş değiliz. Millet de böyle bakıyor’ dedi. Millet bir değişim bekliyor, temizlik bekliyor, hareket bekliyor. Bu adımlar atılırsa önümüzdeki süreçte Ali Babacan ve arkadaşlarının işi kolay olmaz diye düşünüyorum. Kendi tabanına Hülagü Han mesajı vermişti, tevazu devam etmezse, kibir sürekliliğini devam ettirirse, Babacan ve arkadaşlarına ihtiyaç duyulur. Ama tam tersi olursa AK Parti öze dönüş yaparsa Babacan ve arkadaşlarının başarılı olma şansları da yok.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz