Ana SayfaMagazinHadise cinsel içerikli mesajlar atan kişiyi savcılığa şikayet etti

Hadise cinsel içerikli mesajlar atan kişiyi savcılığa şikayet etti

Ünlü şarkıcı Hadise “Beni takip ediyor, hayatımla ilgili tüm detayları biliyor” dediği kişiyi savcılığa şikayet etti. Kendisine rahatsız eden, cinsel içerikli mesajlar yollayan kişiden şikayetçi olan Hadise şu sıralarda bir hayranının sapık mesajlarıyla zor günler geçiriyor.

Hadise: Cinsel içerikli mesajlar atıyor

Hadise, “Bana cinsel içerikli e-mailler atıyor. Beni takip ediyor, gittiğim yerleri ve giydiğim kıyafetleri biliyor” dediği kişiden şikayetçi oldu. Şarkıcı, evine mektup da gönderen sapığın kendisini ürküttüğünü söyledi.

Hakaret ve tehdit! Evine mektup gönderdi

Günaydın’dan Dilek Yaman’ın haberine göre; Şarkıcı Hadise; 7-14 Şubat tarihleri arasında şahsi e-posta adresine tanımadığı bir kişiden gelen cinsel içerikli iletiler nedeniyle hakaret ve tehdide maruz kaldığını belirterek savcılığa başvurdu. E-postalara cevap vermeyince, evine tacizci şahıs tarafından mektup yollandığını belirten Hadise; mektupta şiirler ve cinsel içerikli yazılar bulunduğunu söyledi.

Hadise: Hayatımla ilgili bütün detayları biliyor

Hadise, şikayet dilekçesinde şu ifadeleri kullandı: “Beni takip ediyor, hayatımla ilgili bütün detayları biliyor. El yazısını kullanıyor, ünlü bir şirkette çalıştığını belli eden kartlar yolluyor.” Tacizcinin, ünlü şarkıcıya ‘Noel’de Paris’e gittin, beni kimlerle aldattın?’ ve ‘Boğazlı kazak, siyah etek giyiyorsun’ gibi onu takip ettiğini gösteren mesajlar attığı belirtildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz