Ana SayfaMagazinHadise Eurovision'a mı katılıyor? Hadise "Belçika adına Eurovision'a katılırım" sözü herkesi şaşırttı!

Hadise Eurovision’a mı katılıyor? Hadise “Belçika adına Eurovision’a katılırım” sözü herkesi şaşırttı!

Hadise Eurovision'a mı katılıyor? Hadise "Belçika adına Eurovision'a katılırım" sözü herkesi şaşırttı! 10 yıl önce Türkiye adına Eurovision yarışmasına katılan Hadise "Düm Tek Tek" şarkısı ile 4. olmuştu. Hadise'nin bu açıklaması kafaları karıştırdı.

Hadise Eurovision’a mı katılıyor? Hadise “Belçika adına Eurovision’a katılırım” sözü herkesi şaşırttı! 10 yıl önce Türkiye adına Eurovision yarışmasına katılan Hadise “Düm Tek Tek” şarkısı ile 4. olmuştu. Hadise’nin bu açıklaması kafaları karıştırdı.

Hadise Eurovision’a mı katılıyor

Özel hayatı ile sık sık gündemde olan şarkıcı Hadise, Belçika’da MNM Radyo’da Peter Van de Veire’in programına konuk oldu. Hadise, “Belçika adına Eurovision Şarkı Yarışması’na neden katılmayayım ki?” dedi. Ünlü şarkıcının sözleri, sosyal medyada tartışmalara neden oldu.

Hadise uzun süredir göremediği anne babası Gülnihal ve Hasan Açıkgöz’ü bayram ziyareti için doğup büyüdüğü Belçika’ya gitti. Güzel sanatçı, Belçika’da bir radyo programına konuk oldu. Hadise, “Belçika adına Eurovision Şarkı Yarışması’na neden katılmayayım ki? Belçika için Eurovision’a gitmek istiyorum ama kimse bana teklif etmedi” dedi.

Hadise’nin bu açıklaması bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki görürken, bazı kullanıcılar ünlü şarkıcının başarasının takdir edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

54. Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye, Hadise’nin söylediği “Düm Tek Tek” adlı şarkısıyla 177 puan alarak 4’üncü olmuştu. Hadise, yarışma hakkında yıllar sonra şöyle bir itirafta bulunmuştu: Eurovision Şarkı Yarışması’na 10 yıl önce katılmıştım. Ne güzel ve saf zamanlardı. Ya da ben çok küçüktüm, öyle geliyordu. Keşke tekrar Eurovision’a gitsek.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri