Ana SayfaMagazinHadise ile Kaan Yıldırım neden ayrıldı? Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı

Hadise ile Kaan Yıldırım neden ayrıldı? Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı

Hadise ile Kaan Yıldırım neden ayrıldı? Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Reza Zarrab ile Hadise'nin aşk yaşadığını iddia eden Ebru Gündeş, çiftin ayrılmasına mı sebep oldu sorusunun cevabı haberimizde!

Hadise ile Kaan Yıldırım neden ayrıldı? Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Reza Zarrab ile Hadise’nin aşk yaşadığını iddia eden Ebru Gündeş, çiftin ayrılmasına mı sebep oldu sorusunun cevabı haberimizde!

Hadise ile Kaan Yıldırım neden ayrıldı

Ebru Gündeş, kendisini başka kadınlarla aldattığını söyleyerek Reza Zarrab’a uzun seneler öncesinde boşanma davası açmış üstüne de bu kadınlardan birinin Hadise olduğu iddia etmişti.

“Kimse şerefimi lekeleyemez!” 

Yasak aşk iddiasında adı geçen Hadise ise sosyal medya hesabından jet hızında açıklama yaptı. İddiaları yalanlayan Hadise, “Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” demişti.

Ancak yaşanan gelişmelerde Kaan Yıldırım, Hadise’yi takipten çıkardı. İkilinin bu hamlesi ayrıldıkları yönünde yorumlanırken, söz konusu Reza Zarrab iddiası ayrılığa sebep gösterildi.

Ardından Hadise, hakkında çıkan iddia ile ilgili avukatı Hakan Öncel’in aracılığı ile mahkemeye başvurdu. Mahkeme, yazılı-görsel basın ve sosyal medya hesaplarında yapılan yayınların durdurulmasına karar verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri