Ana SayfaMagazinHadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise ve Kaan Yıldırım neden ayrıldı?

Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise ve Kaan Yıldırım neden ayrıldı?

Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise ve Kaan Yıldırım neden ayrıldı? Bir dargın bir barışık aşklarına devam eden Hadise ve Kaan Yıldırım çifti ayrılık iddiasıyla gündemde. Hadise'nin Belçika tatiline kardeşi Derya Açıkgöz'le gitmesi kafaları karıştırdı

Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise ve Kaan Yıldırım neden ayrıldı? Bir dargın bir barışık aşklarına devam eden Hadise ve Kaan Yıldırım çifti ayrılık iddiasıyla gündemde. Hadise’nin Belçika tatiline kardeşi Derya Açıkgöz’le gitmesi kafaları karıştırdı.

Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı

Havalimanında görüntülenen Derya Açıkgöz, ablası Hadise ile gittiği Belçika tatilinden yalnız döndü. Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin ayrılık iddiaları sorulan Derya Açıkgöz, soruları yanıtsız bıraktı. Sessiz kalması iddiaların doğru olduğu yorumlarına neden oldu. Uzun süredir Kaan Yıldırım ile paylaşım yapmayan Hadise, Ramazan Bayramı’nı da ailesiyle geçirdi.

Hadise ve Kaan Yıldırım neden ayrıldı

Ebru Gündeş, Rezza Zarab’dan boşanmak için açtığı davada eşinin ünlü kadınlarla kendisini aldattığını iddia etmişti.  Bu kişilerden birinin Hadise olduğu öne sürülmüş ama Hadise tarafından sert bir dille yalanlanmıştı. Yaşanan bu gelişmelereden sonra birlikte görülmeyen Hadise ve Kaan Yıldırım’ın bayramı da ayrı geçirmeleri ayrılık iddialarını güçlendirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri