Ana SayfaTürkiyeİkizler Sayra ile Çınar'ın Hakkı Alkan'a verdikleri röportaj

İkizler Sayra ile Çınar’ın Hakkı Alkan’a verdikleri röportaj

Depremde hayatlarını kaybeden ikizler Sayra ve Çınar kardeşlerin teknoloji editörü Hakkı Alkan'a verdikleri röportaj ortaya çıktı.

İzmir’deki depremin ardından göçük altında kalarak can veren ikizler Sayra ve Çınar kardeşlerin teknoloji editörü Hakkı Alkan verdikleri röportaj ortaya çıktı. Hakkı Alkan ile sohbet eden ikizlerden biri Çıonar pilot Sayra ise doktor olmak isitediğini söylemişti.

İşte 6,9 büyüklüğündeki İzmir depreminde hayatların kaybeden kizler Sayra ve Çınar Alpgündüz’ün Hakkı Alkan’a verdikleri röportajda söyledikleri

Hakkı Alkan’ın ‘Hayalleriniz nedir, gelecek için planlarınız nedir?’ diye sorması üzerine Çınar “Pilot olmak istiyorum” yanıtını verirken, Sayra ise “Doktor” olmak istediğini söylemişti.

Hakkı Alkan: Şimdi melek oldular

O anların görüntüsünü paylaşan Youtube yayıncısı Hakkı Alkan, “Olmadı dostlar. Hayallerini sormuştum. Biri pilot, diğeri doktor olacağım demişti. Şimdi melek oldular. Allah, yakınlarına sabır versin. Bir kız, bir erkek evlat babası olarak, bu acıyı tahmin ve tarif etmem imkansız. Kahrolduk” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri