Ana SayfaTürkiyeHalep oradaysa arşın burada! İşte Davutoğlu dönemindeki döviz satış rakamları...

Halep oradaysa arşın burada! İşte Davutoğlu dönemindeki döviz satış rakamları…

Bugün, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun gündeme getirdiği kendisinin başbakanlık dönemi ile sonrasındaki döneme ilişkin döviz satış rakamları acı bir gerçeği ortaya koydu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bugün yaptığı haftalık değerlendirme konuşmasında Merkez Bankası’nın döviz satışına ilişkin çarpıcı rakamlara yer verdi.

Davutoğlu’nun kendi dönemi sonrasında yapılan döviz satışlarına ilişkin bir anlık dil sürçmesi ile ‘2014’ demesi, ak trolleri harekete geçirirken, gerçekleri de saklama yarışı içine girdiler.

Gelecek Partisi liderinin, başbakanlığı dönemindeki döviz satışlarına ilişkin rakam ve istatistikleri paylaşması iktidar cenahında büyük rahatsızlık yaratırken, Davutoğlu sonrası dönemde yapılan döviz satışları dudak uçuklattı.

Öte yandan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş sonrası Berat Albayrak’ın Hazine ve Maliye Bakanlığı dönemimde yapılan döviz satışlarına ilişkin hiçbir bilgi paylaşılmazken, Davutoğlu’nun başbakanlığı dönemindeki satışların hepsi şeffaf bir şekilde sergilendi.

Resim

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri