Ana SayfaMagazinHalime Hangül kimdir? Selami Malçok ile ilişkisi nedir?

Halime Hangül kimdir? Selami Malçok ile ilişkisi nedir?

Selami Malçok’un “Beni 1.5 milyon lira dolandırdı” dediği Halime Hangül kimdir? Müteahhitlik yaptığı iddia edilen Halime Hangül gerçekleri Esra Erol’da programında anlattı.

Haber – bilgi formatında yapılan bir program olan Esra Erol’da yine yeni bir mağduriyetle gündem belirledi. Selami Malçok ile Halime Hangül ilişkisinde bugün konuşan kişi Halime Hanım oldu. 

Halime Hangül, “Selami Malçok benim basiretimi bağladı, ondan kopamadım” diyerek yaşadığı mağduriyeti anlattı.

Halime Hangül: Ben nereye düştüm dedim

Halime Hangül, Esra Erol’da programında “Ben onun masaj salonu işlettiğini öğrendiğim anda nereye düştüğümü anladım. Ben neler yaşadım. Dayaklar yedim. Benim gözümde masaj, sauna işletmek, o kızların tavırlarını, hareketlerini gördüğümde o yerin amacının dışında kullanıldığını öğrendim. Ben nereye düştüm” diye konuştu. 

Halime Hangü, “Selami Malçok ile 7/24 beraberdik. Tuvalete girdiğimde bile kapıda bekliyordu. Ben onun için avdım.” diye konuştu.

Selami Malçok arama motorlarına hocalık reklamı verdi

Selami Malçok’un sosyal medyada hesap açtığı ve arama motorlarına kendisi hoca olarak tanıtam reklam reklamlar verdiği ve bu işten menfaat temin ettiğine dair birçok ihbar geldi. 

Halime Hangül kimdir?

Kendisi müteahhit olduğunu kabul etmiyor. Hangül, “Birikimi vardı inşaat yapmış bir insan. Ben diğer müteahhitler gibi değilim. Ben inşaattan ne anlarım” diye konuştu. Halime Hangül, Selami Malçok ile imam nikahı yaparak yaşadı. Ve Selami Malçok’un eski eşiyle de tanıştı.

Saat detayı

Selami Malçok, soğuk damgalı şekilde bütün saatlerinin altına “Sorumlu Halime Hangül’dür diye yazdırmıştı. Esra Erol bu soruyu Halime Hangül’e sordu. Halime Hanım’ın cevabı, “Çünkü benden para koparamadı. O hep kadınları dolandırmaya çalışan biriydi” diye konuştu.

Telefona bağlanan kişi

Esra Erol’da programına Halime Hangül’ü tanıdığını söyleyen bir kadın bağlantı ve “2007-2008 yıllarında Abdullah Şahin Yılmaz ile birlikte bize bir ev tutmuştunuz. Mahkemeye sevk edildim. Ben 4 yaşındaki oğlumla ölümle tehdit edildim. Artık bütün pisliğiniz ortaya çıkacak. Yaptıklarınız sizin yanınıza kar kalmayacak. Özellikle evli erkekleri seçiyordunuz. Evli erkeklere şantaj yaptığım, yaptırıldığım için cezaevinde yattım” diye konuştu. 

Telefonla bağlanan kişi, “Bir kafede tanıştık seninle. Yardımcı olacağım dediniz. Bir eve kapattınız. Beni dövdünüz. Halime Hangıl ve eski eşi Abdullah Şahin Yılmaz benim hayatımı kararttı” ifadelerini kullandı.

Telefonla bağlanan kişi, “Bunlar çete, hiçbir şey yapamıyorlar. Hiçkimse bir şey anlatamıyor” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz