Ana SayfaMagazinHaluk Levent koronavirüse yakalandı! Haluk Levent'in sağlık durumu nasıl?

Haluk Levent koronavirüse yakalandı! Haluk Levent’in sağlık durumu nasıl?

Haluk Levent koronavirüse yakalandı! Haluk Levent'in sağlık durumu nasıl? Yardımsever şarkıcı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda corona virüse yakalandığını sevenleriyle paylaştı.

Haluk Levent koronavirüse yakalandı! Haluk Levent’in sağlık durumu nasıl? Yardımsever şarkıcı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda corona virüse yakalandığını sevenleriyle paylaştı.

Haluk Levent koronavirüse yakalandı

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla coronaya yakalandığını açıkladı. En son yetenekli şarkıcının kurucusu olduğu AHBAP yardım kuruluşunu bırakma durumu gündem olmuştu.

Şimdilerde ise corona virüse yakalanması sevenleri tarafından ikinci şok etkisine neden oldu. İyi olduğunu açıklayan Levent, hastalığı hafif atlatacağını da söyledi.

Yardımsever şarkıcı Haluk Levent, hesabından yayımladığı videoda şunları konuştu; “Bugün Moskova’da Rus Kızıl Ordu’yla provalar yapacaktım Cumhuriyet marşlarıyla ilgili. Biliyorsunuz gelecek ay konserlerim var Rus Kızıl Ordu’yla. Ama olmadı gidemedim Moskova’ya.

Çünkü dün yaptırdığım PCR testim pozitif çıktı. İnanamıyorum, ben de şaşkınlık içindeyim çünkü hiçbir belirti yoktu. Covid olmadığıma yemin edebilirim ama ispat edemem. Bu nedenle birkaç gün dinlenmem gerekecek. Doktor, iki doz aşı olduğum için hafif atlattığımı söylüyor.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri