Ana SayfaMagazinHande Erçel ile Kerem Bürsin Maldivler'e mi gitti? İlişkileri aşk mı reklam...

Hande Erçel ile Kerem Bürsin Maldivler’e mi gitti? İlişkileri aşk mı reklam mı

Hande Erçel ile Kerem Bürsin Maldivler'e mi gitti? İlişkileri aşk mı reklam mı? Sen Çal Kapımı dizisi dikkat çeken çift daha sonra da devamlı beraber görüntülendi. Bu sefer ikili Maldivler'de tatile gitti. Detaylar haberimizde!

Hande Erçel ile Kerem Bürsin Maldivler’e mi gitti? İlişkileri aşk mı reklam mı? Sen Çal Kapımı dizisi dikkat çeken çift daha sonra da devamlı beraber görüntülendi. Bu sefer ikili Maldivler’de tatile gitti. Detaylar haberimizde!

Hande Erçel ile Kerem Bürsin Maldivler’e mi gitti

FOX ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi sonrası adını sürekli yan yana duyduğumuz Hande Erçel ile Kerem Bürsin, bu kez birlikte Maldiv’e tatile gitti.

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmeyen Hande Erçel ve Kerem Bursin’in Maldiv kaçamağı hala konuşuluyor. Ortaya çıkan Hande Erçel ile Kerem Bursin’in görüntüleri aşkın ispatı olarak gösterilse de bugün yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Bu iddia ise; Erçel ve Bursin çiftinin 100 bin liralık Maldiv tatilini bedavaya getirdiği oldu. İkili sosyal medyada yaptıkları paylaşımda kaldıkları otelin adını etiketledi. Ayrıca Hande Erçel’in kız kardeşi Gamze Erçel ve ailesi de Maldivlere giderek Erçel ve Bursin’le tatile katıldı.

İlişkileri için ‘aşk mı reklam mı’ tartışması süren Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in, 100’er bin TL’lik Maldiv tatilini bedava getirdikleri ortaya çıktı. İkili kaldıkları otelin adını etiketleyip paylaşım yaptı. Kerem Bürsin’in eski sevgilisi Serenay Sarıkaya da aynı yöntemle Maldiv tatiline çıkmıştı. Normal şartlarda her üç isim de gözlerden uzak olmayı, gittikleri her yeri saklamayı tercih ediyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri