Ana SayfaMagazinHande Erçel ile Murat Akdoğan neden ayrıldı? Murat Akdoğan'ın babasından ilişkiye veto

Hande Erçel ile Murat Akdoğan neden ayrıldı? Murat Akdoğan’ın babasından ilişkiye veto

Hande Erçel ile Murat Akdoğan neden ayrıldı? Murat Akdoğan'ın babasından ilişkiye veto! Hande Erçel ile aşk yaşadığı iddia edilen Murat Akdoğan'ın birliktelikleri çok kısa sürdü. Sebebi ise Murat Akdoğan'ın babasının olduğu öne sürülüyor. Detaylar haberimizde.

Hande Erçel ile Murat Akdoğan neden ayrıldı? Murat Akdoğan’ın babasından ilişkiye veto! Hande Erçel ile aşk yaşadığı iddia edilen Murat Akdoğan’ın birliktelikleri çok kısa sürdü. Sebebi ise Murat Akdoğan’ın babasının olduğu öne sürülüyor. Detaylar haberimizde.

Hande Erçel ile Murat Akdoğan neden ayrıldı?

Hande Erçel ile aşk yaşadığı iddia edilen Murat Akdoğan’ın birliktelikleri çok kısa sürdü. Sebebi ise Murat Akdoğan’ın babasının olduğu öne sürülüyor. Bir ay süren aşk, Murat Akdoğan’ın ailesinin Hande Erçel’i veto etmesi ile sonlandı. Murat Akdoğan’ın babası Dr. Murat Akdoğan, magazinde çıkan haberlerden hiç memnun kalmayınca ilişkiye onay vermedi.

Güzel ve başarılı oyuncu Hande Erçel, Murat Dalkılıç ile de aşk yaşamıştı. Sonrasında Murat Dalkılıç ile Murat Akdoğan’ın arkadaş olduğu ortaya çıkınca araya aileler girdi. Oğlunun magazinde bu şekilde anılmasından rahatsız olan Dr. Murat Akdoğan, ikilinin ilişkisinin devam etmesine izin vermedi.

Murat Üstündağ’ın haberine göre ise; babasını dinleyen Murat Akdoğan, güzel oyuncu Hande Erçel’e yolun başında ayrılmalarının daha doğru olacağını söyleyerek ilişkiyi sonlandırmalarını istemiş.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri