Ana SayfaMagazinMurat Dalkılıç ile Hande Erçel aynı düğününde! Dalkılıç 'sarıl bana' dedi

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel aynı düğününde! Dalkılıç ‘sarıl bana’ dedi

Eski sevgililer Hande Erçel ile Murat Dalkılıç çok yakın arkadaşlarının düğününde bir aradaydı. Murat Dalkılıç'ın söylediği şarkıda kameralar Hande Erçel'e odaklandı.

Eski sevgililer Hande Erçel ile Murat Dalkılıç çok yakın arkadaşlarının düğününde bir aradaydı. Bu sürpriz bir araya gelme magazin basınında çok geniş yer buldu. Murat Dalkılıç’ın çıplak sesle söylediği duygusal ‘sarıl bana’ şarkısında kameralar Hande Erçel’e kilitlendi.

Hatırlanacağı gibi uzun ve örnek bir birliktelik yaşayan çift aylar önce ayrılmıştı. Hande Erçel’in Kerem Bürsin ile oynadığı dizide Kerem’in sevgili olduğu konuşulmuştu.

Murat Dalkılıç’ın söylediği duygusal şarkıda Hande Erçel’e yönelen kameralar kafalarda soru işaretleri oluşturdu. Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’ın katıldıkları düğün acaba efsane aşk yeniden başlar mı soruları da beraberinde getirdi.

Yaklaşık 2 ay önce ayrılan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ortak bir arkadaşlarının nikah töreninde bir araya geldi. Dalkılıç sahnede gelin ve damat için şarkı söyledi. Dalkılıç’ın seçtiği duygusal şarkı nedeniyle Hande Erçel’in tavırları dikkat çekti.

Ancak bazı magazin haberlerinde Hande Erçel’in Murat Dalkılıç’ı umursamadığı gibi yorumlar yapıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri