Ana SayfaMagazinHande Erçel İspanya yolcusu! Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel'e teklifi ne?

Hande Erçel İspanya yolcusu! Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel’e teklifi ne?

Hande Erçel İspanya yolcusu! Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel'e teklifi ne? Sen Çal Kapımı dizisiyle yıldızı parlayan Hande Erçel'e İspanyol aktör Miguel Angel Silvestre'den şaşırtıcı bir teklif geldi. Sosyal medya hesabından Hande Erçel'i etiketleyerek teklifini yaptı.

Hande Erçel İspanya yolcusu! Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel’e teklifi ne?
Sen Çal Kapımı dizisiyle yıldızı parlayan Hande Erçel’e İspanyol aktör Miguel Angel Silvestre’den şaşırtıcı bir teklif geldi. Sosyal medya hesabından Hande Erçel’i etiketleyerek teklifini yaptı.

Hande Erçel İspanya yolcusu

Fox Tv’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde partneri olan Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Hande Erçel, bir röportajında Miguel Angel Silvestre ile çalışmak istediğini söylemişti. Miguel Angel Silvestre hayranları Hande Erçel’in bu dileğini yerine getirmek için kolları sıvadı.

Miguel Angel Silvestre’nin bir fan hesabı Hande Erçel’in kendisi için “Onunla oynamak isterdim” dediği haberi paylaştı. Fan hesabının paylaştığı bu habere kayıtsız kalmayan Miguel Angel Silvestre, haberi Hande Erçel’e o şaşırtan teklif eşliğinde paylaştı.

Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel’e teklifi ne

Sense8 dizisiyle tanınan 39 yaşındaki İspanyol aktör Miguel Angel Silvestre ile çalışmak istediğini söyleyen Hande Erçel’in dileği gerçekleşiyor. Miguel Angel Silvestre, sosyal medyada gündem olan bir paylaşım yaptı.

Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel’i etiketlediği o paylaşımında “Canım Hande, haydi hayallerimizi gerçekleştirelim. Ben de seninle çalışmayı isterim” dedi. Hande Erçel bu teklif karşısında sessiz kalırken ne cevap vereceği merak konusu oldu. Sosyal medyada gündem olan bu paylaşım “Kerem Bürsin çıldıracak” yorumlarına neden oldu.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri