Ana SayfaTürkiyeHande Fırat, Pelikancı Hilal Kaplan ve 'densiz bunak' Ümit Kocasakal! Abdullah Başcı...

Hande Fırat, Pelikancı Hilal Kaplan ve ‘densiz bunak’ Ümit Kocasakal! Abdullah Başcı itibar cellatlarına böyle hesap sordu

Ümit Kocasakal, Davutoğlu’nun ABD Başkanı Joe Biden’ın açıklamasına sessiz kaldığı gibi bir yalan uydurdu. Ancak bu yalan kısa sürede çöp oldu. Abdullah Başcı, Kocasakal'a sert tepki gösterdi.

Dün akşam CNN Türk canlı yayınında basın tarihi açısından büyük skandallar yaşandı. Joe Biden’ın ‘soykırım’ ifadesine en sert tepkiyi Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu vermişken, hukukçu Ümit Kocasakal itibar cellatlığına soyundu. Canlı yayında Davutoğlu’nun ABD Başkanı Joe Biden’ın açıklamasına sessiz kaldığı gibi bir yalan uydurdu. Ancak bu yalan kısa sürede çöp oldu. 

CNN Türk yönetimi ve programın sunucusu Hande Fırat, Gelecek Partisi yetkililerinin telefonla bağlanma isteklerini reddetti. Ancak Hande Fırat sonrasında Ermeni meselesinde adı geçtiği için “cevap hakkını kullanması lazım” diyerek Pelikancı Hilal Kaplan’ı telefonla bağladı programa.

Hukukçu Ümit Kocasakal Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu’ndan ‘Davidson’ diye bahsederken Hande Fırat’tan en ufak bir uyarı bile gelmedi.

Abdullah Başcı’dan tepki geldi

CNN Türk ekranlarında Gelecek Partisi’nin ve Ahmet Davutoğlu’nun hedef alınmasına tepki gösteren Abdullah Başcı 3 farklı mesaj yayınladı. Bu mesajlarda hem Hande Fırat’ı hem Hilal Kaplan’ı hem de Ümit Kocasakal’ı eleştirdi.

İşte Abdullah Başcı’nın twitter’dan paylaştığı o mesajları…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri