Ana SayfaSporHangi ünlü Fenerbahçe’ye ne kadar bağış yaptı?

Hangi ünlü Fenerbahçe’ye ne kadar bağış yaptı?

Hangi ünlü Fenerbahçe’ye ne kadar bağış yaptı. Acun Ilıcalı’nın sunduğu Win Win Fener Ol kampanyasında hangi ünlü Fenerbahçe’ye ne kadar bağışta buludu?

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve komedyen Cem Yılmaz’ın konuk olduğu Fenerbahçe’ye destek kampanyası Win Win’de hangi ünlü takımına ne kadar bağış yaptı.

Acun Ilıcalı sadece 45 dakika içinde Fenerbahçe için 7 milyon lira bağış toplandığını duyurdu. Bu hesap şu şekilde yapıldı. Win Win ile Pazar gecesi 45 dakika içinde 350 bin adet SMS atıldı. Her SMS’in değeri 20 lira. Dolayısıyla 45 dakika içinde toplanan para 7 milyon lirayı bulmuş oldu.

Peki ama ünlüler Fenerbahçe’ye ne kadar bağış yaptı? Gelin güncel bilgilere, son gelen bilgilere göz atalım.

Ünlüler Fenerbahçe’ye ne kadar bağış yaptı?

SMS bağışı: 8 milyon TL
Kazım Türkerler: 1500 forma
Hamdi Akın: 1000 forma 
Bekir Okan: 300 forma 
Sinan Öncel: 250 forma
Cem Yılmaz: 200 forma
Zafer Alagöz: 200 forma
Serkan aydın: 100 forma
Cihan Kamer: 1000 forma
Fehim Dinçer: 500 forma
Mustafa Taviloğlu: 300 forma

Futbolcular ne kadar bağış yaptı?

‘Fenerbahçe Winwin” kampanyasına katılan futbolcular 10 bin forma satın alarak 3 milyon liralık bağışta bulundu. Konu hakkında açıklamayı Volkan Demirel yaptı. Volkan, “Takım kaptanı olarak konuşuyorum. Futbol takımı olarak 10 bin adet forma alıyoruz. Takım olarak aldığımız 10 bin formayı Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlıyoruz.” dedi.

Daha önce bağış yapmış olan ünlüler

Fener Ol kampanyası 4 Nisan gününden beri devam ediyor. Pazar gecesi değil ama daha önceden de Fenerbahçe’ye destek olan ünlüler vardı. Örneğin Sadettin Saran 1 milyon lira bağışlamıştı. Fenerbahçe Koçu Obradovic 600 bin lira, eski basketbolcu Mehmet Okur 40 bin lira, yapımcı ve yönetmen Murat Şeker ise 500 bin lira bağışta bulunmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz