Ana SayfaTürkiyeHangisi samimi? Özlem Zengin: AK Parti'den önce kadının adı yoktu... Erdoğan: Sembolik...

Hangisi samimi? Özlem Zengin: AK Parti’den önce kadının adı yoktu… Erdoğan: Sembolik de olsa iki tane bayan vekil alalım

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün Kartal’da yaptığı konuşmada kullandığı ifadeler kafaları karıştırdı. Özlem Zengin’in “AK Parti’den önce kadın yoktu” sözlerinden neredeyse bir hafta sonra Erdoğan’ın “Şuraya sembolik de olsa bayan alalım” ifadeleri tepkiyle karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılışında gerçekleştirdiği konuşmada “sembolik de olsa bayan alalım” sözleri tepki topladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılışında gerçekleştirdiği konuşmada kullandığı ifadeler tepkiyle karşılandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılışını yaptı. Erdoğan’ın kadın vekilleri kürsüye çağırışında kullandığı kelimelere kafaları karıştırdı.

Kadın vekilleri kürsüye çağıran Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı. Erdoğan devamında ise “Fiziki mesafeye dikkat, bu tarafa gel” diye belirtti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri