Ana SayfaMagazinHanife Gürdal'ın yeni Instagram hesabı ve başı açık fotoğrafları gündem oldu

Hanife Gürdal’ın yeni Instagram hesabı ve başı açık fotoğrafları gündem oldu

Daha önce çok sayıda takipçiye sahip olduğu ‘hanifegurdal3’ adlı Instagram hesabını kapattığı Hanife Gürdal. Başını açan, dolayısıyla başörtüsünü de çıkaran Hanife Gürdal eski Instagram hesabını da kapattı. Başını açmasıyla birlikte kendine yeni bir Instagram hesabı da açtı.

Hanife Gürdal başörtüsünü neden çıkardığını sonunda açıkladı.

Instagram profili gizli

Hanife Gürdal başı açık fotoğraflarını yayınladığı yeni bir Instagram hesabı açtı. Burada henüz 3 tane fotoğraf paylaştı. Ancak bu fotoğrafları sadece Hanife Gürdal’ın kendsini takip etmesine izin verdiği kişiler görebiliyor. Çünkü profili gizli.

Hanife Gürdal’ın yeni Instagram hesabı ne?

Başörtülü olduğu eski Instagram hesabındaki takipçilerini kaybetmemek için fotoğraflarını silmek yerine ilginç şekilde hesabını kapatmayı tercih etti sosyal medya fenomeni Hanife Gürdal.

Yeni Instagram hesabı açan Hanife Gürdal’a nasıl ulaşabilir, onun yeni haline nasıl bakabilirsiniz? Hanife’nin yeni Instagram hesabı ‘hanifegurdal3’ şeklinde. Evlilik programıyla gündem olan Hanife başını açma kararı almasının ardından dün geceden bu yana yeniden gündemin ilk sıralarında.

Hanife Gürdal’ın yeni Instagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

Bu sabah itibariyle Hanife Gürdal 420 bin takipçisi olan hanifegurdal3 isimli eski Instagram hesabını yeniden açtı.

Benzin istasyonunda pompacı olmuştu

Türkiye onu bir evlilik programında tanıdı. Ancak yıllar sonra bir akaryakıt istasyonunda pompacı olarak çıktı karşımıza. Hanife Gürdal “Burası benim için bir düşüş değil yükseliş. Çalışmak istiyordum zaten. İnsanlar bana sen buralara kadar mı düştün diyorlar. Çalışmanın düşmesi olmaz. Kadınların ayakta durması lazım” demişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz