Ana SayfaTürkiyeHasan Ekici: 10 güne kadar vatandaşlarımızı binamızda ağırlayacağız

Hasan Ekici: 10 güne kadar vatandaşlarımızı binamızda ağırlayacağız

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Medya Notu’na özel açıklamalarda bulundu.

Sözlerine, Elazığ ve Malatya’da hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileyerek başlayan Ekici, can kayıplarından dolayı büyük üzüntü yaşadıklarını ifade etti. Deprem’in önüne geçilmesinin imkansız olduğunu belirten Hasan Ekici, fakat tedbir noktasında eksiklerimizin olduğunu ve kentleşme konusunda büyük zaafiyetlerimiz olduğunu belirtti. Ekici, kentsel dönüşüm için büyük bütçelere ihtiyaç olduğunu fakat bu konunun öncelenmesi gerektiğinin altını çizerken yerel yönetimlere de büyük iş düştüğünü söyledi.

İl yönetiminde son rötuşlar

Konya’daki teşkilatlanma çalışmaları hakkında da bilgi veren Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, “Son 1 aydır yaklaşık 300 kişiyle bizzat yüz yüze görüştüm. Yönetimin oluşturulmasının uzun sürmesinin sebebi yönetimde yer almak isteyen arkadaşlarımızı titizlikle inceliyor olmamız, partimize ve Konya’mıza değer katacak doğru insanları bulma gayretimiz.” derken, “Genel Başkanımızın memleketi olması hasebiyle de Sayın Davutoğlu’nun vizyonuna yakışacak bir kadro ile Konya’lıların karşısına çıkmak istiyoruz.” dedi. Ekici, Konya’da Gelecek Partisi’ne çok yoğun bir teveccüh olduğunu söylerken, göreve talip olan tüm Konya’lılara da Medya Notu aracılığıyla teşekkür etti.

10 Gün içinde vatandaşlarımızı ağırlamaya başlayacağız

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı binası hakkında da bilgiler veren Ekici, sözlerini şöyle sürdürdü. “Binamız, Nişantaş Mahallesi Yahya Çavuş Caddesi No: 32 (İhsaniye Kavşağı) Selçuklu / KONYA adresinde bulunmaktadır. Binamızın altyapı sistemlerini bitirdik. Dış giydirmelerini de tamamladık. Bu hafta son rötuşları yaptıktan sonra tamamıyla hazır hale getireceğiz. Gereksinimlerimize cevap verebilecek nitelikte, modern bir başkanlık binasını Konya’lıların hizmetine açmış olacağız.” dedi. Ekici, yaklaşık 10 gün içinde tüm Konya’lıları ağırlamaya hazır olacaklarını belirtirken, tüm vatandaşları da İl Başkanlığında ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri