Ana SayfaTürkiyeHaşmet Babaoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a akıl almaz hakaret

Haşmet Babaoğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a akıl almaz hakaret

Pelikan Çetesi, dün akşam saatlerinde Ersoy Dede ve Haşmet Babaoğlu gibi trolleri aracılığıyla Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı hedef almış ve Koca’nın tüm Türkiye’den ricası olan alkış kampanyasını sabote etmeye çalışmıştı.

Pelikan Çetesi’ne bağlı troller, Twitter üzerinden yazdıkları mesajlarla milletin sağlık çalışanlarına moral vermesini engellemek isteseler de amaçlarına ulaşamamışlar ve tüm Türkiye saat 21:00’de alkışlarla inlemişti.

İşte Pelikan trollerinden Haşmet Babaoğlu’nun dün gece Twitter’da yazdığı mesajlar.

https://twitter.com/HasmetBABA/status/1240677303597793285?s=20

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın bu isteği dün akşam tüm kitleler tarafından karşılık görmüş ve saat 21:00’de tüm Türkiye alkışlarla inlemişti.

Fahrettin Koca, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla sağlık çalışanlarına bu akşam da destek verilmesini istemesinin ardından yine ülkenin dört bir yanından sağlık çalışanlarına destek yağarken bu çağrısı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından da karşılık gördü.

Erdoğan’ın da Fahrettin Koca’nın çağrısı üzerine eşi Emine Erdoğan ile birlikte çıkıp sağlık çalışanlarına moral vermesi üzerine Haşmet Babaoğlu’nun nasıl bir manevra yapacağı merak konusu olurken, “Bir takım pisliklerin bu alkış kampanyasını nasıl sevinçle karşıladığını da buradan görüyor, izliyorum..” sözlerine işlem yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri