Ana SayfaMagazinHatice ile tartışan Selin Ciğerci'ye ünlülerden destek yağıyor

Hatice ile tartışan Selin Ciğerci’ye ünlülerden destek yağıyor

Bütün ünlüler gibi erkek filtresi kullanıp bunu Instagram’dan yayınlayınca Hatice’nin eleştiri oklarına hedef olan Selir Ciğerci’ye ünlülerden büyük destek var. Selin Ciğerci yaklaşık 4 yıl önce cinsiyet değiştirerek kadın olmuştu. Son günlerin moda filtresini kullanarak erkeğe dönüşen Selin Ciğerci’ye bel altı eleştirilerde bulunan şarkıcı Hatice ‘özüne dönmüşsün’ deyince Selin Ciğerci kimsenin beklemediği bir gerçeği açıkladı.

Selin Ciğerci’ye başta sevgilisi Gökhan Çıra olmak üzere Demet Akalın’dan, Pınar Dilşeker, Aslı Hünel’den Özlem Yıldız’a, Nez Demir’e kadar pek çok ünlüden destek mesajı geldi.

Kimseye söylemediği bir sırrını açıklayan Selin Cigerci, Hatice’nin kendisine “Özüne dönmüşsün” demesinden sonra bu fikrini değiştirdiğini anlattı. Selin Ciğerci evlat edinmeye hazırlanıyordu.

Selin Ciğerci evlat edinecekti

Instagram’dan son derece duygusal bir mesaj yayınlayan Selin Ciğerci, şunları yazdı:

Yaz sonu evlenip çocuk evlat edinecektim. Belki bir belki de 5 yaş vardı kafamızda. Ama Hatice Hanım ve onun gibiler yüzünden vazgeçtim. Arık yüreğim kaldırmıyor. Eskiden daha gençtim belki güçlüydüm ama şimdi değilim. Böyle biri evladıma bir şey der katil olurum. Çocuğumu kimse üzemez. O yüzden kına yakın vazgeçtim. Hakkımı asla helal etmeyeceğim. Benim psikolojimi bozdunuz. İnşallah hesaplaşırız. Tedavi görmeye karar verdim. 

Selin Ciğerci’ye başta sevgilisi Gökhan Çıra olmak üzere Demet Akalın’dan, Pınar Dilşeker, Aslı Hünel’den Özlem Yıldız’a, Nez Demir’e kadar pek çok ünlüden destek mesajı geldi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz