Ana SayfaSporHayatını kaybeden Emre Gönlüşen kimdir?

Hayatını kaybeden Emre Gönlüşen kimdir?

Ünlü spor spikeri Emre Gönlüşen kanserle girdiği savaşı kaybetti.

Genç yaşta hayatını kaybeden Emre Gönlüşen kimdir? Spor spikerliğine taze bir soluk getiren Emre Gönlüşen kanser nedeniyle genç yaşında hayatını kaybetti. Uzun yıllar Ercan Taner ile aynı masaları paylaşan Emre Gönlüşen için sevenleri, arkadaşları başsağlığı mesajları paylaştı.

Çok küçük yaşlardayken atari oyunlarında maç anlatımına başlayan Emre Gönlüşen, alanının duayeni Ercan Taner ile aynı masada mesai arkadaşı oldu. Peki, Emre Gönlüşen kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

Emre Gönlüşen, kariyeri boyunca pek çok kanalda görev almış ve seslendirdiği maçlarla sesini pek çok futbolseverin kulaklarına kazımıştır. İdolü olan Ercan Taner ile aynı masada çalışma şansını yakalayan Emre Gönlüşen, amansız hastalığa yakalandıktan sonra mücadelesini bırakmamış ve hayata tutunmak ve kariyerini sürdürmek için büyük çabalar göstermiştir.

Emre Gönlüşen kimdir nereli ve kaç yaşında vefat etti? İşte hayatından detaylar…

Emre Gönlüşen kimdir?

Emre Gönlüşen, 22 Ekim 1978 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Adana Şehir Tiyatrosu Konservatuvarı’nda iki sene kadar diksiyon eğitimi alan Emre Gönlüşen, taraftarı olduğu Adanaspor maçlarını seslendirme ümidiyle, bölgesel yayıncı kuruluşun kapısını çalmıştır.

Onay aldıktan sonra her gün seslendirme için kanalın yolunu tutan Emre Gönlüşen, böylece televizyon dünyasının içine girmiştir. Bir süre sonra kanalda tam zamanlı işe giren Emre Gönlüşen, kurgu, montaj, haber spikerliği ve müzik-komedi gibi çeşitli programlar yapmıştır.

Kanser olduğunu böyle duyurmuştu

Emre Gönlüşen, 2019 şubat ayında kendisine kanser teşhisi konduğunu sosyal medya hesabından şu paylaşımla açıklamıştı.

“Bugün #4SubatDünyaKanserGünü yaklaşık 3 ay önce hasta olduğumu öğrendim, tedavi sürecim iyi bir şekilde devam ediyor ve bir kez daha anladım ki şu dünyada sağlıktan önemli hiçbir şey yok. Kimseyi üzmeye, kırmaya değmez hayat esprilerle daha güzel hatta benimkilerle bile.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri