Ana SayfaMagazinHazal Benli kimdir? Arıza dizisinin Derya'sı kimdir? Kaç yaşında? Instagram

Hazal Benli kimdir? Arıza dizisinin Derya’sı kimdir? Kaç yaşında? Instagram

Arıza Derya Hazal Benli kimdir? Yeşimi Salkım’ın kızı rolünde Arıza dizisinde oynuyor. Hazal Benli kimidir? Kaç yaşında, Instagram hesabı ne? Arıza dizisinide Derya’yı canlandıran Hazal Benli kimdir? Arıza dizisinde Burak ile evlenmek üzere olan bunun için annesi ile ders düşen Derya karakterine hayat veren Hazal Benli, oyunculuğuyla da göz dolduruyor.

Hazal Benli kimdir?

Arızas dizisinde Yeşim Salkım’ın kızı Derya’yı canlandıran Hazal Benli İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. 27 yaşında olan Hazal Benli Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nden mezundur.

Hazal Benli, 1.72 metre boyunda, 56 kilo ve İkizler burcudur.Arıza dizisini Derya’sı kimdir?

Yeşim Salkım’ın kızı Derya’yı canlandırıyor

Derya, Halide’nin teyzesi Meleğin 20’li yaşlarının sonlarındaki kızıdır. Derya, ailesinin zenginliği sayesinde, refah içinde, şımarık bir çocukluk yaşamıştır. Hem annesinin, hem de babasının gözbebeğidir. Derslerinde çok başarılı olmadığı için, üniversiteyi özel okulda, işletme eğitimi alarak bitirir. Çalışmayı hiç düşünmemiştir.

Sık sık yurt dışı gezilerine giden, alışveriş yapmayı çok seven, fiziğine ve görünümüne oldukça özen gösteren Derya, babasının Haşmet ve Fuat’la yaptığı kirli işlerin farkındadır ve bundan hiç rahatsızlık duymaz, onun için aslolan yaşam standardını korumak ve sahip olduğu zenginliği sürdürebilmektir. Halide’yi yürekten sever ve gizliden ona hayrandır. Ancak ailesinin çıkarları söz konusu olduğunda, Halide’yi dahi tehlikeye atmaya çekinmeyecektir.

Hazal Benli, 10 Haziran 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nden mezundur. İlk oyunculuk deneyimini Deniz Yıldızı dizisi ile yaşayan Hazal Benli daha sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Zeyno karakterini canlandırmıştır.

Hazal Benli’nin Instagram’da 120 bine yakın takipçisi var. Instagram hesabına ulaşmak içni aşağıdaki fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri