Ana SayfaMagazinHazal Kaya Pera Palas dizisi için imajını değiştirdi! İşte Hazal Kaya'nın son...

Hazal Kaya Pera Palas dizisi için imajını değiştirdi! İşte Hazal Kaya’nın son hali

Hazal Kaya Pera Palas dizisi için imajını değiştirdi! İşte Hazal Kaya'nın son hali! Güzel oyuncu Hazal Kaya, yeni dizisi için imajını değiştirdi. Hazal Kaya'nın son hali sosyal medyada oldukça beğenildi. İşte güzel oyuncu Hazal Kaya'nın son hali!

Hazal Kaya Pera Palas dizisi için imajını değiştirdi! İşte Hazal Kaya’nın son hali! Güzel oyuncu Hazal Kaya, yeni dizisi için imajını değiştirdi. Hazal Kaya’nın son hali sosyal medyada oldukça beğenildi. İşte güzel oyuncu Hazal Kaya’nın son hali!

Hazal Kaya Pera Palas dizisi için imajını değiştirdi

Yıllardır ekranlarda olan, gözümüzün önünde büyüyen güzel oyuncu ve taze anne Hazal Kaya, koyu kahve saçları ve renkli gözleri ile tanındı. Fakat Hazal Kaya, yeni dizi için saçlarını ve kaşlarını boyattı. Ardından bu fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Hazal Kaya, radikal bir değişiklik yaptığını söyleyerek saçlarını boyatıp yeni halini paylaştı. Ünlü oyuncunun yeni imajı sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça beğenildi. Yeni imajını instagram hesabından paylaşan Hazal Kaya, fotoğrafının altına şu notu düştü:

Oldum olası saçlarımla oynamaya bayılırım! Annemin tabiriyle yolunmuş tavuk modelinden -ki insan animelere özenebilir bence- ilk işimi almama sebep olan -bu sefer de Pocahontas’a özendiğim- simsiyah ve upuzun saçlara, denemediğim çok az model ve renk kalmıştır heralde. Pera palas gibi sıradışı bir işe başlarken de -öff izlemek için de izlemeniz için de deli gibi sabırsızlanıyorum!- radikal bir değişiklik yapalım da caanım Esramın ruhuna uygun olsun dedik. Şimdi esas meseleye geleyim. Bugüne kadar sana bu tonlar çok yakışır diye fotoğrafta gördüğünüz renkten ve tonlarından bana bahsetmemiş olan bütün arkadaşlarıma teessüf ediyorum, hepinize yazıklar olsun! Engeli basıyorum!! Unuttuklarım kendini hatırlatsın… İbrahim Zengin gözüne, yeteneğine edecek laf bulamıyorum artık ?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri