Ana SayfaMagazinHedefim Sensin filminin konusu nedir? Hedefim Sensin filminin oyuncuları kimler? Hedefim Sensin...

Hedefim Sensin filminin konusu nedir? Hedefim Sensin filminin oyuncuları kimler? Hedefim Sensin Filmi nerede çekildi?

Hedefim Sesin filminin konusu nedir? 31 Mart Perşembe günü Star TV’nin yayın akışında Hedefim Sensin filmi yer alıyor. Başrollerinde Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın yer aldığı filmin konusu oldukça merak ediliyor. Hedefim Sensin filminin oyuncuları kimlerdir? Tüm detaylar haberimizde…

Hedefim Sensin filminin konusu nedir? 31 Mart Perşembe günü Star TV’nin yayın akışında Hedefim Sensin filmi yer alıyor. Başrollerinde Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın yer aldığı filmin konusu oldukça merak ediliyor. Hedefim Sensin filminin oyuncuları kimlerdir? Tüm detaylar haberimizde…

Yönetmen koltuğunda “Kocan Kadar Konuş”, “Görümce”, “Arif v 216” gibi filmlere imza atan Kıvanç Baruönü’nün oturduğu “Hedefim Sensin” filminin başrolünü Ata Demirer üstleniyor. Senaryosunu Demirer’in kaleme aldığı komedi türündeki yapımın oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can gibi isimler yer alıyor.

 

Hedefim Sensin filminin konusu nedir?

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar.

Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır.

Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır.

Hedefim Sensin fragmanı

Hedefim Sensin Filmi nerede çekildi?

2019’da vizyona giren Hedefim Sensin filmi Gökçeada’da çekildi.

 

Hedefim Sensin filminin senaryosunu kim yazdı?

Kıvanç Baruönü’nün yönettiği filmin senaryosunu Ata Demirer yazdı. Aynı zamanda Ata Demirer filmde, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ı canlandırdı.

 

Hedefim Sensin Oyuncuları kimler?

Ata Demirer (Zekeriya Taştan)

Demet Akbağ (Hafize)

Gonca Vuslateri (Leyla)

İlker Aksum (Yarım Hasan)

Tarık Ünlüoğlu (Adnan)

Erkan Can (Cavit)

Hakan Salınmış (Temel Kaptan)

Hande Dane (Fatma)

Ayten Uncuoğlu (Anne)

Zeynep Alkan (Merve)

Bilge Yenigül (Gülenay)

Deniz Gürzumar (Borazan İbo)

Aşkın Şenol (Balıkçı Kahraman)

Nedim Suri (Miço Sinan)

Fatih Ayhan (Kudret)

Rıza Akın (Yılmaz)

Ali Akdal (Midyeci Ahmet)

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri