Ana SayfaTürkiyeHedefinde AK Parti var! Allah bunlara akıl fikir versin

Hedefinde AK Parti var! Allah bunlara akıl fikir versin

Temel Karamollaoğlu Venezuela'dan peynir ithal eden AK Parti hükümetini eleştirdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bugün kamuoyuna önemli açıklamalar yaptı. Venezuela’dan peynir ithalatını da değinen Karamollaoğlu, haftalık basın değerlendirmesinde AK Parti’ye “Bunlar bitti, Venezuela’dan peynir getireceğiz. Allah bunlara akıl fikir versin” diyerek yüklendi.

“Türkiye Venezuala’dan sıfır vergi ile peynir ithal etmeye karar verdi, hayırlı olsun” diyen Karamollaoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

Venezuela’dan peynir ithalatına tepki

“Bundan sonra biz Venezuela peynirini yiyince sağlığımıza da kavuşacağız, ekonomimiz de düzelecek Türkiye’de peynir konusunda hiçbir sıkıntı çekilmeyecek.

Emin olun akıllara durgunluk veren bir karar. Bizim Edirne’de Ezine Peyniri, Kayseri’de Çömlek Peyniri, Konya’da Küflü Peynir, Diyarbakır’da Örgülü Peynir, Van’da Otlu Peynir, İzmir’de Tulumumuz var. Dahasını saymakla bitiremeyiz. Şimdi bunlar bitti, Venezuella’dan peynir getireceğiz.

Allah akıl fikir versin

Allah bunlara akıl fikir versin. Hayvan ithal eden buğday ithal eden bu iktidar şimdi de peynir üreticisini hedefe koymuş gözüküyor. Bunun altında bir bit yeniği vardır da henüz ne olduğunu bilmiyoruz.

Türkiye’nin ekonomide büyük bir çıkmazın içinde olduğunu ifade eden Karamollaoğlu, Karadeniz’de bulunan doğalgaz rezervine dikkat çekerek, şunları dile getirdi:

Gaz bütün problemleri çözebilir mi?

“Karadeniz’de bulduğumuz gaz bizim bütün problemlerimizi çözecek kanaatine getirmeye çalışıyorlar milleti, inşallah öyle olur.

Bizim böyle bir kaynağı bulmuş olmaktan dolayı sevinmemiz elbette gerekir ancak o kaynağı bulmak marifet değil o kaynağı milletin hizmetine sunmak önemlidir” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri