Ana SayfaMagazinHekimoğlu 44. Bölüm fragmanı izle! Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınladı mı?

Hekimoğlu 44. Bölüm fragmanı izle! Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınladı mı?

Hekimoğlu 44. Bölüm fragmanı izle.  Kanal D'nin ilgi ile izlenen ve Dr. House dizisinden uyarlanmış olan Hekimoğlu dizisinin bu akşam 43. Bölümü ekrana geldi. Peki, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Tüm detaylar haberimizde…

Hekimoğlu 44. Bölüm fragmanı izle.  Kanal D’nin ilgi ile izlenen ve Dr. House dizisinden uyarlanmış olan Hekimoğlu dizisinin bu akşam 43. Bölümü ekrana geldi. Peki, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Tüm detaylar haberimizde…

 

Hekimoğlu 44. Bölüm fragmanı izle!

 

Hekimoğlu 43. Bölüm özeti

Ekip ve Hekimoğlu’nun vakayı çözme sürecinde içgüdülerini dinleyip inisiyatif alan Mehmet Ali, hiç ummadığı bir sonuçla yüzleşmek zorunda kalır.

Orhan ve İpek’in birlikte baş başa zaman geçirmelerinden farklı anlamlar çıkaran Hekimoğlu, ikiliyi yakın takibe alır. Bu takip Hekimoğlu’nu Orhan’ın eski evliliğinin derinlerine kadar götürecektir.

Ayrılık konuşmasından sonra Zeynep’in beklediği kadar kötü olmayan Emre’nin ikili konusunda başka planları vardır. Kendi geçmişi ve vaka arasında benzerlikler fark eden Mehmet Ali, genç kadına karşı ister istemez önyargılar geliştirir. Objektifliğini kaybedip Hekimoğluculuk oynamak Mehmet Ali’ye pahalıya patlayacaktır.

Hekimoğlu oyuncuları

Hekimoğlu oyuncu kadrosunda; Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz, Esra Eron, Muhammed Dede, Dilan Serinyel gibi isimler yer alıyor.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri