Ana SayfaTürkiyeHepsinin aklını aldı! Meral Akşener AK Parti trollerine nal toplatıyor... İşte son...

Hepsinin aklını aldı! Meral Akşener AK Parti trollerine nal toplatıyor… İşte son örnek

AK Partili trol Tuğrul Selmanoğlu'nun Meral Akşener ve İyi Parti hakkında yazdıkları 'bu kadar da olmaz' dedirtti.

AK Partili trol Tuğrul Selmanoğlu İyi Parti hakkında büyük bir dönüşe imza attı. İYİ Parti’ye kısa süre önce FETÖ’cü diyen ünlü trol, şimdiyse Meral Akşener’den medet umar hale geldi.

Başkanlık sisteminin ardından oluşan sayısal kompozisyon AK Parti’yi hem MHP’ye hem Perinçek’in Vatan Partisi’ne muhtaç kıldı. O da yetmedi. Hem Erdoğan hem Bahçeli yeni arayışlara girdi. Meral Akşener’e ‘evine dön’ çağrısı yaptılar. Ancak Akşener bunu elinin tersiyle itti. Erdoğan ve Bahçeli’nin üst üste yaptığı açıklamalar trolleri bir hayli heyecanlandırdı.

Meral Akşener cevap vermişti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yazılı açıklamasında İYİ Parti lideri Meral Akşener’e “evine dön” çağrısında bulunmuştu. Akşener ise Bahçeli’nin sözlerine “Bir kez daha söyleyeyim sayın Erdoğan, ortağınızı üzerimize sardırmaktan alın” diye yanıt vermişti.

Tuğrul Selmanoğlu’nun dönüşleri

Örneğin geçmişte İyi Parti’ye ömür biçen AK Partili trol Tuğrul Selmanoğlu birden U dönüşü yapmak zorunda kaldı. İşte Tuğrul Selmanoğlu’nun iki yıl önceyle şimdi İyi Parti ve Meral Akşener hakkında değişen düşüncelerinden örnekler…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri