Ana SayfaTürkiyeHer akşam televizyona çıkan Yaşar Hacısalihoğlu: Bu sürecin mimarı Hazine ve Maliye...

Her akşam televizyona çıkan Yaşar Hacısalihoğlu: Bu sürecin mimarı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’tır

Kimse tarafından pek bilinmeyen bir üniversitede rektör olarak görev yapan ve her akşam televizyonlara çıkarak her konuda yorum yapan Yaşar Hacısalihoğlu, bugün Akşam Gazetesi’nde bir yazı yazarak Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı cansiperane bir şekilde savundu.

Akşam Gazetesi’nde bugün yazdığı köşe yazısıyla Albayrak’ı ve ülke ekonomisine övgüler dizen Hacısalihoğlu, şu ifadaleri kullandı: “Sessiz, sedasız, reklamsız sadece mücadele kararlılığına odaklı ve her şeyden önemlisi kendisine yönelen tüm yıpratma ve yıldırma çabalarına asla aldırmadan, boyun eğmeden yoluna devam etmiş ve büyük ölçüde hedeflerinin ilk bölümlerini başarmıştır.”

Trabzonspor ve Albayrak hedefte

Hacısalihoğlu, ayrıca yazısında şu ifadelere de yer verdi: Şimdi de onu spor alanında hedef haline getirmenin şer çabasındalar. Kendi başarısızlıklarını, basiretsizliklerini örtme çabasının yanı sıra küresel bir ağa takılı olanların gayreti de gözden kaçmıyor.

Maçlarda tribünlerde sloganlara taşıyanlar, Trabzonspor üzerinden hem kulübü, hem de Bakan’ı yıpratma gayretleriyle neyi hedefliyorlar? Nedir dertleri? İçi boş, dayanaksız ithamlarla, sporu siyasete bulaştırarak ne elde etmek istiyorlar? Sahadaki spor başarısına odaklanmak yerine takım başarısızlığında türlü mazeretler üreterek, kendi hatalarını örtmenin çabasından öte hangi anlamlar içeriyor?

Yaşar Hacısalihoğlu’nun yazısının tamamı: https://www.aksam.com.tr/yazarlar/prof-dr-yasar-hacisalihoglu/trabzonspor-uzerinden-berat-albayrak-neden-hedef/haber-1047897

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri