Ana SayfaMagazinHercai Hazar öldü mü? Hercai Hazar Şadoğlu neden öldü, diziden neden ayrıldı?

Hercai Hazar öldü mü? Hercai Hazar Şadoğlu neden öldü, diziden neden ayrıldı?

ATV’nin sevilen dizisi Hercai’de Hazar öldü mü? Diziden ayrılıp ayrılmadığı merak konusu. Hercai Hazar Şadoğlu neden öldü, diziden neden ayrıldı?

Hercai itabında Hazar ölüyor mu? Hercai Hazar diziden ayrılıyor mu Hazar Şadoğlu öldü mü?

Hercai Hazar öldü mü?

Hercai dizisinin son bölümünde (66. bölüm) sürpriz sahneler vardı. Dizinin yayınlanan bugünkü bölümünde bir kaza kurşununa kurban giden Hazar öldü mü merak konusu. Bilindiği gibi Hazar karakterini Serhat Tutumluer canlandırıyordu.

Şadoğlu ailesinin en büyük ve sözü en çok dinlenen ismi olan Hazar, yaşanan silahlı çatışmanın ortasında kaldı. Göğsünden vurulan Hazar’ın öldüğü öğrenildi.

Serhat Tutumluer diziden neden ayrıldı?

Serhat Tutumluer Hercai adlı dram dizisinde Hazar karakterini canlandırmaktaydı. Ancak bu hafta senaryodaki yeri gereği vurularak öldü ve diziden kesin şekilde ayrıldı.

Hercai dizisinin konusu

Madrid Midyat’a bir iş adamı olarak gelen İstanbullu Miran Aslanbey (Akın Akınözü), Nasuh Şadoğlu’na (Macin Sonkan) ortaklık teklif ediyor. Bu sırada onun torunu olan Reyyan’ı (Ebru Şahin) da istiyor!

Nasuh’un çok iyi kısmet olarak gördüğü Miran için çok başka planları vardır. Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir.

Midyat’ın geçen aşk hikayesi, iki farklı ailenin kaderini şekillendirecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri