Ana SayfaTürkiyeHiç mi slogan atmadın Fahrettin?

Hiç mi slogan atmadın Fahrettin?

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a göre Konya’daki AK Parti mitinginde halk “Biz adamın nereli  olduğuna değil, nerede durduğuna bakarız” diyerek sloganlar atmış! Hayatında bir kere olsun sokağa çıkan, slogan atan insanlar böyle bir slogan olamayacağını bilir ama Fahrettin Altun’un bu asılsız iddiası o kadar “olmamış ki” algı yaratmak isterken bile komik duruma düşmeyi başarmış.

Fahrettin Altun, Ahmet Davutoğlu Pelikan darbesiyle Başbakanlık’tan indirilirken dalga geçer gibi bir yazı yazmıştı.

11 Mayıs 2016 tarihinde Sabah gazetesinde “Ahmet Davutoğlu’nun Devir Süreci” başlığıyla yayınlanan bu yazıda Fahrettin Altun, “Kimileri ise Davutoğlu’nun bir “İnternet darbesi” ile yıkıldığını belirtiyor. Bu iddiayı dile getirenlerin “Erdoğan karşıtı” kesimler olduğu malum. Bunların büyük bir kısmı aynı zamanda AK Parti karşıtı kesimler.” demişti.

O zamandan bu zamana belli ki Fahrettin Altun’un bir gözü hep Davutoğlu’nda. Son tweet’i ise Cumhurbaşkanlığı’nı temsilen konuşan birine yakışmayacak sığlıkta ve gerçeklikten kopuk!

Davutoğlu’na “Konuşmazsan adam değilsin” diye seslenebilen Hilal Kaplan’ın bu hakaretini bir adım daha yukarıya taşıyan Fahrettin Altun, Twitter’dan şunları yazdı:

Konya güzeldi. Konyalılar güzeldi.

Hep bir ağızdan “biz adamın nereli  olduğuna değil, nerede durduğuna bakarız” dediler!

Konya’nın Cumhurbaşkanımıza da, tüm Türkiye’ye de mesajı açık ve netti”

Ahmet Davutoğlu’na “Konuşmazsan adam değilsin” diye seslenebilen bir troliçenin bıraktığı yerden aynen devam eden Fahrettin Altun’a acaba bu cümleler yakıştı mı?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz