Ana SayfaTürkiyeÜnlü troliçe formdan düşmüş! Bu sakat, saçma, münasebetsiz mukayese Beştepe'yi bile tiksindirir

Ünlü troliçe formdan düşmüş! Bu sakat, saçma, münasebetsiz mukayese Beştepe’yi bile tiksindirir

Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı son AK Parti kongresi kamuoyunda büyük rahatsızlık yaratırken ünlü troliçe Hilal Kaplan akla hayale sığmayan bir mukayeseyle skandalı savundu.

Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı son AK Parti kongresi kamuoyunda büyük rahatsızlık yaratırken ünlü troliçe Hilal Kaplan akla hayale sığmayan bir mukayeseyle skandalı savundu.

Boğaziçi protestolarıyla AK Parti kongresini bir tutan ve madem protestoda iç içesiniz o zaman kongreye karşı çıkmaya hakkınız yok demeye getiren Hilal Kaplan’ın öne sürdüğü argümanlar pek de tatmin edici değildi.

Çünkü Boğaziçi protestolarından çok önce bile AK Parti salgını umursamayıp kongreler yapıyordu. Salgın en sert şekilde devam ederken bile Cumhurbaşkanı Erdoğan mitinglerde kalabalıklara çay dağıtıyordu.

Sabah’ın Pelikancı yazarı Hilal Kaplan, AK Parti 7. Olağan Kongresi’ne PCR testi negatif çıkmayan kimsenin olmadığını belirterek, “Siz İstanbul Sözleşmesi’ni savunacağım diye binlerce kişi iç içe protesto yaptığınızda, rektöre karşı durmak için dipdibe yürüdüğünüzde, Nevruz kutlayacağım diye el ele halay çektiğinizde, CHP örgütleri olarak kapalı restoranları keyfi biçimde açtırıp yemekler verdiğinizde sıkıntı yok ama ülkenin en geniş kesimli partisi kongresini yapınca mı sıkıntı oluyor?” diye yazdı.

Kaplan, “Esas sıkıntı, iki saniye maskesini çenesine indirmiş vatandaşın peşine takılan polisimiz ve onları kameralarla izleyip, sıradan vatandaşı korku müziği efektiyle adi suçlu gibi yansıtan medyadır” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri